Driver: Speedboat Paradise je voda na mlýn odpůrcům freemium her

Driver: Speedboat Paradise je voda na mlýn odpůrcům freemium her

11. 4. 2015

První díl kultovní herní série Driver se proslavil tím, že tak lpěl na realističnosti. A to tak moc, že mnozí z hráčů ani nedohráli první úroveň. Nová mobilní hra má ale s původním Driverem společné jen jméno. Nejenže není realistická vůbec, ale navíc se odehrává na vodní hladině. Jak už jste si domysleli, Driver: Speedboat Paradise jsou závody motorových člunů. Nejenže musíte bojovat s dalšími závodníky, během závodů ještě můžete dělat různé triky. Největší výzvou ve hře je však samotné natáčení člunu na vodní hladině, kde do toho má co mluvit setrvačnost. Čluny po vlnách kloužou a projet správně zatáčku, to je ta největší výzva. Bohužel, jinak Speedboat Paradise vypadá úplně stejně jako ostatní freemium hry. A peníze z vás tahá stejnými triky.


Středobodem veškerého dění je garáž, resp. přístav, kde si můžete kupovat nové čluny, případně si vylepšíte ty stávající. K dispozici jsou i různé druhy závodů. Některé jsou na kola, v jiných zase jenom řadíte rychlosti ve správný čas. Pokud jste hráli nějaké mobilní závody za poslední tři roky, víte naprosto přesně, co vás čeká. Každá loď vás stojí peníze nebo zlaté cihličky (prémiová měna ) a na každé vylepšení potřebujete součástky (pokud nejsou, doplatíte to v cihličkách). Peníze vyděláváte vyhráváním závodů, případně automaticky díky smlouvě s partnery. Každý závod vás ale stojí nějaké palivo, které se doplňuje jen velmi pomalu. Jakmile dojde, musíte počkat, nebo zaplatit. Hra tak nabízí poměrně dost obsahu, který z vás ale jenom tahá prachy. Ty ostatně můžete utrácet i za oblečení, nábytek a drahá auta (ve kterých se nesvezete).

Nakonec strávíte víc času listováním v menu než samotným závoděním a Driverovi nepomůže ani návrat hlavního hrdiny původních her –Tannera, ani zápletka o dealerech drog, kteří holdují rychlým člunům. Je to další z hromady podobných titulů a kromě vodní hladiny nemá Speedboat Paradise nic dalšího, čím by dokázala hratelnost osvěžit. Driver: Speedboat Paradise je k dispozici na Android a iOS.

Hru Driver: Speedboat Paradise stahujte zde!

Čtěte také

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Různé Včera

Google aktualizoval statistiky distribuce systému Android. Data vycházejí z návštěv obchodu Google Play za posledních sedm dní. Na...

App Store zavedl předobjednávky. K čemu jsou dobré?

App Store zavedl předobjednávky. K čemu jsou dobré?

Různé Včera

V některých zemích se na App Store objevila nová sekce – předobjednávky. Jde zpravidla o hry, které vycházejí za pár dní....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail