Aplikace Seene převede vaše fotky do virtuální reality

Aplikace Seene převede vaše fotky do virtuální reality

16. 4. 2015

V pátek jsme přinesli novinku o nové aplikaci Fyuse, která posouvá focení mobilem na další úroveň – můžete dělat rozpohybované fotky, které reagují na pohyb telefonu. Funkce Fyuse nám pak připomněla jednu starší aplikaci, o které jsme tady psali již loni v květnu. Máme na mysli Seene. Ta totiž funguje na velmi podobném principu – prostě předmět nebo člověka nasnímáte telefonem z více úhlů, přičemž výsledkem je fotka, na kterou se můžete koukat třeba ze strany. Stejně jako Fyuse, i aplikace Seene funguje částečně i jako sociální síť, kde můžete s ostatními uživateli sdílet svoje fotky.

Když jsme o Seene psali úplně poprvé, byla to čistě iOS věc. Nyní, o několik měsíců později, je vidět, že vývojáři nelenili a aplikace je k dostání i na Android. A kromě toho disponuje řadou dalších zajímavých funkcí! Tou hlavní je bezesporu podpora 3D brýlí Google Cardboard. Každou fotku z dovolené totiž aplikace umí převést do formátu, díky kterému uvidíte obrázky ve 3D s částečnou možností rozhlížení se. Tedy za předpokladu, že jste se podívali na 19. Applikace II a sami jste si Google Cardboard postavili. Na pohyblivé fotky pak můžete použít i barevné filtry ve stylu Instagramu.

Z našeho pohledu Seene možná funguje ještě o něco lépe než Fyuse, o které jsme psali pár dní zpátky. Obě aplikace jsou však k dostání zdarma na Android i iOS, takže je můžete vyzkoušet a udělat si názor vlastní.

Aplikaci Seene stahujte zde!

Čtěte také

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Hra Včera

Není sporu o tom, že Shadowgun Legends patří k aktuálně nejočekávanějším mobilním hrám, a to nejen v domácím Česku. Dlouhé...

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Aplikace Včera

Co jsou to cinemagrafy, to už jsme si definovali při seznámení s aplikací Loopsie. Nepamatujete? Dalo by se říct, že je to něco mezi...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail