Úvod Novinky Aplikace Seene převede vaše fotky do virtuální reality

Aplikace Seene převede vaše fotky do virtuální reality

Aplikace Seene převede vaše fotky do virtuální reality
V pátek jsme přinesli novinku o nové aplikaci Fyuse, která posouvá focení mobilem na další úroveň – můžete dělat rozpohybované fotky, které reagují na pohyb telefonu. Funkce Fyuse nám pak připomněla jednu starší aplikaci, o které jsme tady psali již loni v květnu. Máme na mysli Seene. Ta totiž funguje na velmi podobném principu – prostě předmět nebo člověka nasnímáte telefonem z více úhlů, přičemž výsledkem je fotka, na kterou se můžete koukat třeba ze strany. Stejně jako Fyuse, i aplikace Seene funguje částečně i jako sociální síť, kde můžete s ostatními uživateli sdílet svoje fotky.

Když jsme o Seene psali úplně poprvé, byla to čistě iOS věc. Nyní, o několik měsíců později, je vidět, že vývojáři nelenili a aplikace je k dostání i na Android. A kromě toho disponuje řadou dalších zajímavých funkcí! Tou hlavní je bezesporu podpora 3D brýlí Google Cardboard. Každou fotku z dovolené totiž aplikace umí převést do formátu, díky kterému uvidíte obrázky ve 3D s částečnou možností rozhlížení se. Tedy za předpokladu, že jste se podívali na 19. Applikace II a sami jste si Google Cardboard postavili. Na pohyblivé fotky pak můžete použít i barevné filtry ve stylu Instagramu.

Z našeho pohledu Seene možná funguje ještě o něco lépe než Fyuse, o které jsme psali pár dní zpátky. Obě aplikace jsou však k dostání zdarma na Android i iOS, takže je můžete vyzkoušet a udělat si názor vlastní.

Aplikaci Seene stahujte zde!
Čtěte také:

Komentáře