Díky aplikacím se může stát hrdinou reality show naprosto kdokoliv

Díky aplikacím se může stát hrdinou reality show naprosto kdokoliv

9. 4. 2015

Tayser Abuhamdeh je v rámci sítě YouNow známý pod přezdívkou Mr. Cashier, tedy jako pan pokladní. On sám začal natáčet videa, když se prostě nudil v práci. Za pokladnou v obchodě. Nejdřív vyprávěl věci ze života, vtipy, nakonec začal nahrávat kdekoliv, kam se vydal. Videa točí třeba i při jízdě autem. Na YouNow se stal docela závislým a dnes má přes 65 tisíc fanoušků. V rámci nové a rychle se šířící sociální sítě je to hodně slušný počet.

A o čem YouNow je? Stačí si nainstalovat mobilní aplikaci a můžete hned vysílat. Uživatelé YouNow sdílí se světem, co se u nich děje právě teď. Žádné dlouhé natáčení, stříhání, ani úpravy, všechno jde v přímém přenosu. Můžete chytit lidi, jak se doma nudí, stejně jako když jsou na obědě v nějakém fastfoodu. Kvalita obsahu v rámci YouNow tak balancuje mezi nudou a vtipnými výstupy. Záleží na povaze daného uživatele.


Streamovací aplikace Periscope, za kterou stojí sám Twitter.

A aby to nebylo málo, pod video můžete okamžitě psát komentáře. Které vidí sám vysílající. Ten pak na ně může v přímém přenosu zareagovat. V rámci YouNow tak fungují i různé virtuální dárky. Každý smajlík nebo dáreček stojí virtuální penízky. Do začátku jich zdarma dostanete tisícovku, ale ty další budete muset dostat nebo dokoupit. Mr. Cashier si díky tomu vydělá za měsíc víc, než jeho jeho výplata. Na rozdíl od Youtube však YouNow na své první milionáře stále čeká.

Online streamování videa je momentálně v kurzu a díky mobilním telefonům je jednodušší než kdykoliv dřív. Nejspíš vám neunikla popularita videoblogů a Youtuberů, kteří pravidelně vytvářejí videa na Youtube a mají stovky tisíc (v případě Česka) či desítky milionů (v zahraničí) fanoušků. Služby jako YouNow, Meerkat nebo Periscope jsou jenom pokračováním tohoto trendu. A hrdinou své vlastní reality show se může stát doopravdy kdokoliv.

Aplikaci YouNow můžete stáhnout zde!

Čtěte také

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Hra Před 22 hodinami

Není sporu o tom, že Shadowgun Legends patří k aktuálně nejočekávanějším mobilním hrám, a to nejen v domácím Česku. Dlouhé...

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Aplikace Před 23 hodinami

Co jsou to cinemagrafy, to už jsme si definovali při seznámení s aplikací Loopsie. Nepamatujete? Dalo by se říct, že je to něco mezi...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail