Vyšlo dubnové číslo elektronického magazínu Menu. Stahujte!

Vyšlo dubnové číslo elektronického magazínu Menu. Stahujte!

Včera

V dubnu jsme vsadili na muziku, a tak vám naše digi brožura kápne do noty! Představí se v ní hudební mág Michal Hrůza, jehož písničky si určitě notujete ve sprše. Na fotkách jsme ho pro vás zachytili jen chvíli před tím, než udeří do strun na chystaném turné NOC A DEN Michala Hrůzy, takže podobenky to jsou čerstvé. Uvidíte, že na tour už má sbaleno, a dočtete se, proč si tuhle jedinečnou hudební show nenechat ujít!

Do zpěvu nám bylo i při psaní recenze na Samsung Galaxy S6 a S6 Edge. Tyto žhavé novinky jsou totiž krásné jako obrázek a výkonné jako superhrdina. Určitě ji využijete při surfování vna naší nejbezpečnější síti, protože ani tenhle měsíc jsme nezměnili noty a hrajeme to stále stejně: staráme se o vaši bezpečnost.

Jestli máte hudbu v krvi a chcete ji mít také ve svém telefonu, oceníte vychytané aplikace, díky kterým můžete se svou oblíbenou muzikou vstávat i uléhat. I ty v brožuře najdete. A pokud appky nemáte kam stahovat, protože vaše chytré zařízení prohrálo souboj se stářím, okoukněte katalog telefonů, tabletů, modemů a mnohého dalšího, určitě najdete kousek, který budete milovat.

Elektronický magazín Menu stahujte zde!

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Včera

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Včera

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail