Úvod Novinky Vyšlo dubnové číslo elektronického magazínu Menu. Stahujte!

Vyšlo dubnové číslo elektronického magazínu Menu. Stahujte!

Vyšlo dubnové číslo elektronického magazínu Menu. Stahujte!
V dubnu jsme vsadili na muziku, a tak vám naše digi brožura kápne do noty! Představí se v ní hudební mág Michal Hrůza, jehož písničky si určitě notujete ve sprše. Na fotkách jsme ho pro vás zachytili jen chvíli před tím, než udeří do strun na chystaném turné NOC A DEN Michala Hrůzy, takže podobenky to jsou čerstvé. Uvidíte, že na tour už má sbaleno, a dočtete se, proč si tuhle jedinečnou hudební show nenechat ujít!

Do zpěvu nám bylo i při psaní recenze na Samsung Galaxy S6 a S6 Edge. Tyto žhavé novinky jsou totiž krásné jako obrázek a výkonné jako superhrdina. Určitě ji využijete při surfování vna naší nejbezpečnější síti, protože ani tenhle měsíc jsme nezměnili noty a hrajeme to stále stejně: staráme se o vaši bezpečnost.

Jestli máte hudbu v krvi a chcete ji mít také ve svém telefonu, oceníte vychytané aplikace, díky kterým můžete se svou oblíbenou muzikou vstávat i uléhat. I ty v brožuře najdete. A pokud appky nemáte kam stahovat, protože vaše chytré zařízení prohrálo souboj se stářím, okoukněte katalog telefonů, tabletů, modemů a mnohého dalšího, určitě najdete kousek, který budete milovat.

Elektronický magazín Menu stahujte zde!
Galerie

Čtěte také:

Komentáře