Úvod Novinky Záběry, ze kterých bolí. Kde má práh bolesti nový iPhone, Samsung a HTC?

Záběry, ze kterých bolí. Kde má práh bolesti nový iPhone, Samsung a HTC?

Záběry, ze kterých bolí. Kde má práh bolesti nový iPhone, Samsung a HTC?
Určitě si pamatujete internetovou aféru #Bendgate, která následovala vydání iPhonu 6. Apple své nejnovější telefony udělal ještě větší a objevily se informace, že se díky tomu ohýbají, pokud si je vložíte do zadní kapsy u kalhot. Z vlastní zkušenosti víme, že nemusí jít jenom o iPhone 6 Plus, velká úhlopříčka si žádá jisté zacházení a mobil s šesti palci napříč displejem by se prostě do zadní kapsy u kalhot dávat neměl.

Tohle nepřežije! Podívejte se, jak prásknou o zem novým Galaxy S6 Edge

Každopádně, společnosti Squaretrade přišlo fér poměřit ohebnost více telefonů a na paškál si tak kromě iPhone 6 Plus zvali nový Samsung Galaxy S6 Edge a HTC One M9. Jak si jednotlivé telefony vedly, to můžete vidět ve videu níže. Vlastně je až docela překvapivé, jaký tlak telefony vydrží. V tomhle testu se pak ukazuje, že Samsung se zahnutým displejem je v jasné nevýhodě – právě v záhybu displej praskne i při tlaku, se kterým se ostatní mobily ještě nějak vyrovnají.


A co to říká o telefonech samotných? V podstatě vůbec nic - telefony se ničí při tlaku odpodívajícímu hmotnosti 150 (Samsung Galaxy S6 Edge), potažmo 180 liber (iPhone 6 Plus). Tedy mnohem víc, než je při běžném používání potřeba. Jsou to ale záběry, u kterých člověka píchne u srdce.Čtěte také:

Komentáře