Záběry, ze kterých bolí. Kde má práh bolesti nový iPhone, Samsung a HTC?

Záběry, ze kterých bolí. Kde má práh bolesti nový iPhone, Samsung a HTC?

Včera

Určitě si pamatujete internetovou aféru #Bendgate, která následovala vydání iPhonu 6. Apple své nejnovější telefony udělal ještě větší a objevily se informace, že se díky tomu ohýbají, pokud si je vložíte do zadní kapsy u kalhot. Z vlastní zkušenosti víme, že nemusí jít jenom o iPhone 6 Plus, velká úhlopříčka si žádá jisté zacházení a mobil s šesti palci napříč displejem by se prostě do zadní kapsy u kalhot dávat neměl.

Tohle nepřežije! Podívejte se, jak prásknou o zem novým Galaxy S6 Edge

Každopádně, společnosti Squaretrade přišlo fér poměřit ohebnost více telefonů a na paškál si tak kromě iPhone 6 Plus zvali nový Samsung Galaxy S6 Edge a HTC One M9. Jak si jednotlivé telefony vedly, to můžete vidět ve videu níže. Vlastně je až docela překvapivé, jaký tlak telefony vydrží. V tomhle testu se pak ukazuje, že Samsung se zahnutým displejem je v jasné nevýhodě – právě v záhybu displej praskne i při tlaku, se kterým se ostatní mobily ještě nějak vyrovnají.


A co to říká o telefonech samotných? V podstatě vůbec nic - telefony se ničí při tlaku odpodívajícímu hmotnosti 150 (Samsung Galaxy S6 Edge), potažmo 180 liber (iPhone 6 Plus). Tedy mnohem víc, než je při běžném používání potřeba. Jsou to ale záběry, u kterých člověka píchne u srdce.

Čtěte také

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra Včera

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Cvakněte si selfie s Pikachu! Ale rychle, než ze Snapchatu zmizí

Cvakněte si selfie s Pikachu! Ale rychle, než ze Snapchatu zmizí

Aplikace Včera

Snapchat vytáhl v konkurenčním boji s Instagramem těžký kalibr. Oficiální Pikachu filtr pro vaše selfíčka a videa! Přesněji...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail