Mobilní hra Fast & Furious: Legacy ctí odkaz celé filmové série

Mobilní hra Fast & Furious: Legacy ctí odkaz celé filmové série

Včera

Včera se do českých kin přiřítil sedmý díl Rychle a zběsile a podle všeho je ještě o něco rychlejší a zběsilejší. Ostatně, auta tam skáčou z mrakodrapu do mrakodrapu. Šílená akce a automobilové honičky jsou ale hlavním vývozním artiklem téhle série a podle všeho to vypadá, že zatím poslední díl je i jejím vrcholem. Jistý podíl na tom může mít i smutný fakt, že během pauzi v natáčení zemřel herec Paul Walker, jehož je poslední Rychle a zběsile 7 filmovým pomníkem.

Každopádně, pokud budete odcházet z kina s nutkáním sešlápnout pedál k zemi a v ruce máte tik napodobující kmitání šaltpáky, máme pro vás lék! Mobilní hra Fast & Furious: Legacy sice není oficiálním titulem, který by na mobilní displeje přinášel scény přímo z filmu, ale to vám vadit nebude. Ostatně, jedná se o hru, která se snažila uchopit odkaz celé filmové série. Setkáte se tak s filmovými hrdiny i záporáky a budete jim muset dokázat, kdo je tady pánem silnic splašených koní.


Hra nabízí několik různých závodů. Máte tady honičky s policií či ostatními závodníky, v nich v podstatě jenom kličkujete mezi pruhy na silnici swipováním do stran. V dalším závodě pak driftujete nebo se naopak otestuje váš cit pro řazení rychlosti a mačkání turba, jelikož jde jenom o závod na několik stovek metrů, kde musíte ukázat, že vám řadící páka není cizí. Prvotřídní grafika s propracovanými modely aut (je jich přes padesát) tak trochu mate tělem, jelikož jsou jednotlivé závody poměrně jednoduché. Ale co, jsme na mobilech!

Hra má sice z počátku docela pomalé tempo a o rychlém či zběsilém si můžete nechat zdát, jelikož vás nudí jedna vysvětlovací obrazovka za druhou. Jakmile tohle ale přetrpíte, dostanete do závodního světa, kde čeká řada sporťáků jenom na to, až si je vylepšíte a vyrazíte s nimi závodit! A navíc můžete s kamarády založit vlastní závodní crew. Fast & Furious: Legacy je ke stažení zdarma, ale s mikrotransakcemi. Hra je k dostání na Android a iOS.

Fast & Furious Legacy stahujte zde!

Čtěte také

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

Vychytávka Před 13 hodinami

Dobrá otázka! Už jsme tu měli jeden chytrý fidget spinner, který využívá Bluetooth a mobilní aplikace k zaznamenávání triků....

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Hra Včera

Geniální stealth akce Hideo Kodžimi se celkem nečekaně objevila v nabídce Obchodu Play. Nejde o žádnou doprovodnou aplikaci nebo fake,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail