Zapomeňte na drogy. Kvalitní halucinace vám přivodí i hra Fotonica

Zapomeňte na drogy. Kvalitní halucinace vám přivodí i hra Fotonica

31. 3. 2015

Chválená a cenami ověnčená hra Fotonica dorazila minulý týden i na Android. Pokud máte rádi žánr nekonečných běhaček, tedy endless run, a potrpíte si na originální vizuální pojetí, Fotonica je jasná koupě. Při pohledu na grafiku stylizovanou do vektorů a herních automatů z 80. začnete mít až mžitky před očima. Když běžíte úrovní, přeskakujete propasti, sbíráte barevné body a prostředí začne měnit barvy, začnete přemýšlet, jestli jste se při odpoledním úklidu trochu nenačichali ředidla. V případě Fotonicy tak jasně platí, že samotná cesta je cíl. Už samotné běhání je zážitek sám o sobě.
 


Fotonica se hraje jednoduše. Přiložíte prst na displej a sprintujete dopředu, v okamžiku, kdy jej z displeje sundáte, běžec se odrazí a letí vzduchem. Herní mechaniky jsou jednoduché, ale jejich ovládnutí vám zabere několik pokusů. Musíte se naučit odrážet ve správný okamžik, abyste překonali propasti, které vám autoři nastražili do cesty. Fotonica pak nabízí několik herních režimů, máte k dispozici jednotlivé úrovně, nekonečné běhání, případně závod pro dva hráče. V tomhle případě se displej rozdělí na dvě obrazovky a každý běžec chytne mobil za jeden konec. Fotonica je k zakoupení pro Android a iOS a to za nějakých 25 Kč.

Stáhněte si Fotonicu zde!

Čtěte také

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Aplikace Včera

Internetový prohlížeč, který se na počítačích používá téměř výhradně k tomu, abyste si přes něj stáhli internetový...

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail