Chytrá bota Volvorii změní design podle toho, co si nastavíte v mobilu

Chytrá bota Volvorii změní design podle toho, co si nastavíte v mobilu

1. 4. 2015

Volvorii Timeless jsou chytré dámské boty, které módu přesouvají do jedenadvacátého století. Co si pod tím představit? Třeba to, že mají v sobě zabudované ohebné displeje, na které můžete promítnout různé barvy nebo vzory. Veškeré nastavení pak probíhá přes mobilní aplikaci. Právě v ní si vyberete, jak budou botky vypadat. Celý projekt vypadá natolik zajímavě, že zaujal i známé módní značky. Pokud ale chcete vlastnit jeden pár, musíte je nejdřív finančně podpořit na serveru IndieGoGo.com.


Na tomto crowdfundingovém portále právě autoři projektu chtějí vybrat 50 tisíc dolarů, aby se boty Volvorii staly skutečností. Do konce akce zbývají necelá dva týdny a projekt má na kontě již nějakých 30 tisíc dolarů. Jeden pár se přes IndieGoGo prodává za speciální cenu 249 dolarů (plus 50 dolarů poštovné do České republiky). Pokud chcete ušetřit, můžete si párů koupit rovnou 100 - jeden vás pak vyjde na 39 dolarů.

Nemusíte mít ale jenom chytré boty, abyste byli šik. Pokud se zajímáte o módu a krásu, můžete se podívat na 30. díl Applikací, kde se točíme kolem České Miss 2015. Doporučíváme vám aplikace, které nanesou virtuální make-up, případně si ukážeme služby, jež vám poradí, jak barevně sladit svůj šatník. Nechybí ani apky, přes které je možné sledovat módní trendy, ani tipy pro pány, s nimiž už vždycky budou vědět, jak si zavázat kravatu. Jen se podívejte!

Čtěte také

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Aplikace Včera

Internetový prohlížeč, který se na počítačích používá téměř výhradně k tomu, abyste si přes něj stáhli internetový...

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail