Úvod Novinky Angry Birds ve Finsku dobyli i dětská hřiště

Angry Birds ve Finsku dobyli i dětská hřiště

Angry Birds ve Finsku dobyli i dětská hřiště
Minulý týden si část redakce Applikací zaletěla do Finska, přesněji do malého městečka Rovaniemi kousek před polárním kruhem. Samotné město nenabízí příliš zajímavého a v okolí najdete několik turistických pastí jako je třeba Santova vesnička nebo Santův zábavní park. Hlavním důvodem, proč do Rovaniemi letět, je typická finská příroda. Stačí jet třicet minut autem a jste úplně mimo civilizaci i výrazné světelné znečištění – je to ideální místo na sledování a fotografování oblohy.

V Rovaniemi jako takovém jsme ale přeci jenom narazili na jednu zvláštnost a to dětské hřiště ve stylu Angry Birds. Společnost Rovio, která za Angry Birds stojí, tam nechala postavit tématicky laděné dětské hřiště a prolézačky. Součástí parku je samozřejmě i obří prak, nicméně nefunkční. K dispozici jsou ale houpačky, klouzačky nebo menší fotbalové hřiště, to všechno oblepené sochami naštvaných ptáků a zelených prasat. Ostatně, podívejte se na fotky dole v galerii.


14. díl Applikací, kde se věnujeme i historii Angry Birds.

A pokud jde o Angry Birds, těm jsme se hodně věnovali v pátém čísle našeho magazínu, potažmo 14 díle televizního pořadu Applikace aktuální série – můžete se na něj podívat výše. Pokud si stáhnete po naší aplikaci, dočtete se tam zajímavosti v podstatě o všech titulech, které pod touto známou značkou vyšly.

Elektronickou verzi magazínu Applikace stahujte zdarma zde!
Galerie

Čtěte také:

Komentáře