Tyhle chytré hodinky vydrží až 30 dní na jedno nabití

Tyhle chytré hodinky vydrží až 30 dní na jedno nabití

21. 3. 2015

Zažíváme boom nositelných technologií, chytrých náramků i hodinek. Na zápěstí můžete vidět aktuální hovory, zprávy, maily i statistiky sportovních aktivit nebo obyčejného pohybu. Bohužel, výdrž těchto zařízení se pohybuje od jednoho dne až po jeden týden. Jsou samozřejmě náramky, které vydrží i déle, ale to už jsme v kategorii fitness trackerů (nemají displej, sledují jen váš pohyb).

Nicméně, na hodinkovém veletrhu BaselWorld, který se koná pravidelně každý rok ve švýcarské Basileji, byly představeny Vector Watch. Přesné funkce hodinek ještě nejsou známy, na oficiálních stránkách vectorwatch.com je nicméně naznačeno, že tyto hodinky „nemají nahradit mobilní telefon“. Vector Watch by tak měli na displeji ukázat jenom ty informace, které dávají smysl.

Počítá se tak s notifikacemi, textovkami a podle serveru Engadget bude k dispozici i propojení se službami od IFTTT. Hodinky budou k dispozici ve dvou tvarech – kulaté Luna a hranaté Meridian. Jejich cena se v rámci předobjednávky pohybuje mezi 199 a 349 dolary. Hodinky disponují monochromatickým displejem, gyroskopem a akcelometrem a s telefonem se spojí přes Bluetooth.

Zdroj: Engadget, oficiální stránky

Čtěte také

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Různé 15. 11. 2017

Pokud sledujete pravidelně Applikace, určitě vám neunikl díl věnovaný závodním dronům. Aleš s Veronikou se zúčastnili českých...

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikace 14. 11. 2017

O aplikačním skeneru od Adobe už jsme psali. Zaujal nás především funkcí rozpoznání textu v naskenovaných obrázcích a dokumentech,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail