Tyhle chytré hodinky vydrží až 30 dní na jedno nabití

Tyhle chytré hodinky vydrží až 30 dní na jedno nabití

21. 3. 2015

Zažíváme boom nositelných technologií, chytrých náramků i hodinek. Na zápěstí můžete vidět aktuální hovory, zprávy, maily i statistiky sportovních aktivit nebo obyčejného pohybu. Bohužel, výdrž těchto zařízení se pohybuje od jednoho dne až po jeden týden. Jsou samozřejmě náramky, které vydrží i déle, ale to už jsme v kategorii fitness trackerů (nemají displej, sledují jen váš pohyb).

Nicméně, na hodinkovém veletrhu BaselWorld, který se koná pravidelně každý rok ve švýcarské Basileji, byly představeny Vector Watch. Přesné funkce hodinek ještě nejsou známy, na oficiálních stránkách vectorwatch.com je nicméně naznačeno, že tyto hodinky „nemají nahradit mobilní telefon“. Vector Watch by tak měli na displeji ukázat jenom ty informace, které dávají smysl.

Počítá se tak s notifikacemi, textovkami a podle serveru Engadget bude k dispozici i propojení se službami od IFTTT. Hodinky budou k dispozici ve dvou tvarech – kulaté Luna a hranaté Meridian. Jejich cena se v rámci předobjednávky pohybuje mezi 199 a 349 dolary. Hodinky disponují monochromatickým displejem, gyroskopem a akcelometrem a s telefonem se spojí přes Bluetooth.

Zdroj: Engadget, oficiální stránky

Čtěte také

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

Aplikace Před 13 hodinami

Nová verze iOS představila systém ARkit pro (poměrně) přesné zobrazování virtuálních objektů v prostoru a hned se vyrojila spousta...

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Vychytávka Včera

Každý někoho takového známe. Kamarád nebo kamarádka s hlavou neustále zabořenou do mobilu. A svapuje, svajpuje… Seznamka Tinder...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail