Autoři Subway Surfers vypustili novou aztéckou rubačku Stormblades

Autoři Subway Surfers vypustili novou aztéckou rubačku Stormblades

21. 3. 2015

Subway Surfers patří mezi nejpopulárnější hry na mobilech. Nebezpečná jízda na vagónech metra se díky jednoduché hříčce mění v návykovou zábavu, které podlehly desítky milionů hráčů. A my jsme mezi nimi, přičemž jsme se Subway Surfers věnovali i v našem pořadu – video najdete na konci článku. Každopádně, kvůli Subway Surfers tady dneska nejsme.

Do Obchodu Play a App Store dorazila novinka Stormblades. Jedná se o jednoduchou akci, která se stylem hraní podobá Infinity Blade pro iOS. Prostě máte hrdinu, který se musí postupně utkat s celou řadou nepřátel. Váš borec se pohybuje z jedné bitky do druhé zcela automaticky a i samotná klání na ostří meče jsou spíš postřehové minihry. Prostě, na mobily je to ideální!
 


Upoutávka na hru Stormblades.

Svým mečem můžete sekat osmi směry, ale svoje útoky je nutné správně načasovat. Vaši nepřátelé totiž nelení a musíte tak vykrývat jejich seky, případně uskočíte před nějakým silným útokem. Cílem je prosekat si cestu na konec úrovně a skočit do další. Během hraní si navíc můžete vylepšovat svůj meč a získat speciální dovednosti.

Hra samotná nabízí sice komiksovou stylizaci, ale přeci jen vypadá o něco dospěleji než výše zmiňovaní Subway Surfers. I tak však ale nejde o žádnou brutalitu. Zasazením pak hra kombinuje prvky fantasy a Aztéků, díky čemuž Stormblades vypadají hodně neokoukaně. Tedy za předpokladu, že jste nestrávili stovky hodin běháním v další mobilní kultovce – Temple Run.Recenze Subway Surfers v 24. díle Applikací.

Svoje snažení napříč hrou pak můžete porovnat s ostatními hráči, případně svými přáteli, pokud se přihlásíte přes Facebook. Hra Stormblades je ke stažení zcela zdarma a to na Android a iOS, nicméně k dispozici jsou i mikrotransakce, díky nimž můžete vylepšovat svůj meč rychleji.

Stormblades stahujte zdarma zde!

Čtěte také

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Vychytávka Před 4 hodinami

Každý někoho takového známe. Kamarád nebo kamarádka s hlavou neustále zabořenou do mobilu. A svapuje, svajpuje… Seznamka Tinder...

V dnešních Applikacích otestujeme chytré auto. Dívejte se v 11:15 na Prima COOL!

V dnešních Applikacích otestujeme chytré auto. Dívejte se v 11:15 na Prima COOL!

Různé Před 15 hodinami

Auto ovládané mobilem na dálku? To není sci-fi! V dnešních Applikacích vám jedno takové ukážeme a otestujeme i jeho další funkce....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail