Úvod Novinky V Dark Echo prcháte před plíživým zlem jen za pomoci zvuku

V Dark Echo prcháte před plíživým zlem jen za pomoci zvuku

V Dark Echo prcháte před plíživým zlem jen za pomoci zvuku

Je tma a nevidíte vůbec nic. Jediné, podle čeho se můžete orientovat, je zvuk. Ozvěny vašich kroků, hlasitého tlesknutí nebo náraz kamínku, který jste zrovna hodili před sebe. A pak taky slyšíte takové nepříjemné hučení. Takové to, ze kterého se vám lidská kůže mění husí, chlupy se ježí, srdce se rozbuší... A ten zvuk sílí a blíží se k vám. Pokud se nedáte do pohybu, zabije vás. A bude to mlaskat.

Dark Echo je nová mobilní hříčka, která nabízí netradiční herní zážitek. Na displeji telefonu totiž nevidíte v podstatě nic, jenom svoje nohy a ozvěny, které dělají. Právě šíření zvukových vln v prostoru vám dává alespoň nějakou představu, kde jste a kam máte jít. Stačí pořádně tlesknout a hned víte, jak asi vypadá místnost, ve které právě stojíte, případně uvidíte chodbu, kterou máte jít dál.
 


Upoutávka na hru Dark Echo.


První úrovně jsou jen o potácení ve tmě a hledání dveří z dané úrovně. Jak se ale dostáváte dál, narazíte i na záhadné zlo, před kterým musíte utéci. A to není jen tak, když nic nevidíte. Dark Echo tak nezaujme svojí náročností jako spíš provedením a hlavně atmosférou. Jen si zkuste hrát v noci se sluchátky v uších. Hra je k dostání na Android a iOS a to za nějakých 50 Kč. V App Store je pak navíc do 26. března zcela zdarma.

Hru Dark Echo stahujte zde!
Čtěte také:

Komentáře