Marvel Future Fight vám umožní sestavit si vlastní tým Avengers

Marvel Future Fight vám umožní sestavit si vlastní tým Avengers

30. 4. 2015

Dnes do českých kin dorazí mocní Avengers, aby se postavili proti robotickému Ultronovi. Umělá inteligence, která se měla o lidstvo starat, si jej vyhodnotila jako jeho vlastní největší hrozbu a seznala, že je na čase lidi vyhladit. Milovníci komiksů tak na jednom plátně opět uvidí elitu mezi superhrdiny – Kapitána Ameriku, Iron-Mana, Hulka, Black Widow, Thora nebo Hawkeye a k tomu se objeví další postavy či úplně nové charaktery.

Nebudeme tady rozebírat kvality filmu, ale pokud vyjdete z kina se silným pocitem, že si chcete zahrát nějakou mobilní hru od Marvelu, máme pro vás jeden tip. Těsně před filmovou premiérou totiž vyšla hra Marvel Future Fight, která obsahuje většinu komiksových hrdinů i záporáků. S filmem Age of Ultron nemá v podstatě nic společného, tedy až na bijce se superschopnostmi nebo záplavou technologických vychytávek, ale to vám nejspíš vadit nebude.


Prostě dostanete tým superhrdinů a díky jejich superschopnostem si musíte promlátit cestu do další úrovně. To všechno kvůli tomu, že se vám z budoucnosti ozve Nick Fury (šéf Shieldu) a řekne vám, že hrozí kolaps dimenzí multiverza nebo něco takového. Na vás je sestavit si vlastní tým Avengers, s nímž katastrofě zabráníte. Kromě výše zmíněných borců a borkyň budete mít k dispozici i třeba Spider-Mana nebo Daredevila. Každého se specifickými schopnosti, které je možné vylepšovat.

S týmem superhrdinů se pak můžete bojovat i proti svým přátelům v arénách. Hra Marvel Future Fight je k dispozici zdarma (rozumějte s mikrotransakcemi) na Android a iOS. Ve vybraných regionech vyšla již před několika týdny, ale až nyní je k dispozici pro hráče kolem celého světa.

Hru Marvel Future Fight stahujte zde!

Čtěte také

KFO je dron složený z krabičky od kuřecích křidýlek z KFC

KFO je dron složený z krabičky od kuřecích křidýlek z KFC

Vychytávka Právě teď

„Jsou křidýlka a křidýlka. Jedny slouží létání, na druhých si pochutnáte.“ Tahle logika vedla k vynálezu speciální...

Sony a Nike spojily síly. Výsledek? Kecky PlayStation!

Sony a Nike spojily síly. Výsledek? Kecky PlayStation!

Různé Právě teď

Napadají nás dva důvody, proč jste si rozkliknuli tento článek. Buďto chcete vědět víc – cenu, dostupnost, detaily – anebo si...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail