Úvod Novinky Febiofest přináší mobilní aplikaci i švédský snímek o lásce z posilovny

Febiofest přináší mobilní aplikaci i švédský snímek o lásce z posilovny

Febiofest přináší mobilní aplikaci i švédský snímek o lásce z posilovny
Počínaje dneškem začíná v Praze a dalších 14 městech po celé České republice filmový festival Febiofest. V rámci toho můžete vidět aktuální filmy, které autoři festivalu považují za ty nejlepší. Nechybí tam tak povedená kreslená pohádka Píseň moře nebo snímek Foxcatcher, který byl letos nominovaný na Oscara v pěti kategoriích. A nabídka je mnohem pestřejší, to když třeba budete chtít vidět originální švédský snímek Aerobik: příběh lásky.

A abyste se ve filmech vyznali, je tady pro vás mobilní aplikace! Ta nabízí kompletní program na daný den, podrobné popisky filmů i upoutávky na ně, případně se propojí s kalendářem od Googlu, abyste na vybraný snímek nezapomněli. Aplikace Febiofest je ke stažení zdarma na Android a iOS. Samotný festival pak trvá od 19. do 27. března a to v Praze, Brně, Plzni a dalších městech. Veškeré podrobnosti najdete na oficiálních stránkách.

Aplikaci Febiofest stahujte zde!

A pokud vás zrovna nabídka Febiofestu nezaujala, můžete klidně zůstat doma. V Applikacích jsme se již podívali na to, jak filmy sledovat legálně a to na mobilu, tabletu i na televizi. Koukněte se na to!
Čtěte také:

Komentáře