Stahujte nové digitální Menu nejen s veslařem Hradilkem!

Stahujte nové digitální Menu nejen s veslařem Hradilkem!

Včera

Komu v tabletu chybí brožura, čeká ho nálada vesměs ponurá. No vážně! Bez naší březnové brožury vám toho uteče tolik, že budete litovat nejméně dva dny. Upádluje vám třeba Vavřinec Hradilek, který na svém kajaku pokořil nejednu divokou řeku a kvůli kterému zdivočela nejedna fanynka. Doma ve vitríně se mu už blýská olympijská medaile, ale Vávra stále nemá dost! Omrkněte jeho originální fotky a zjistěte, jaké výzvy ho ještě lákají.
 
Vedle Hradilkova pádlování jsme v březnu nevynechali ani naše hlavní téma: bezpečnost. Ta je u nás pořád v kurzu, takže surfovat v naší nejbezpečnější síti můžete úplně bez obav. K tomu by se vám mohl hodit nový Samsung Galaxy A5, tak jsme ho pro vás tenhle měsíc otestovali. A pokud máte zálusk na nějaké jiné užitečné zařízení, nepřehlédněte parádní katalog telefonů, tabletů, modemů a mnohého dalšího.
 
Co by to bylo za chytrý telefon bez užitečných aplikací! Tentokrát vám doporučíme appky, které ulehčují život vášnivým cestovatelům i milovníkům sociálních sítí. Jednoduše řečeno, zase nám brožura praská ve švech zásobou přínosných informací. Tak si ji nenechte ujít!

Magazín Menu stahujte zde!

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Včera

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Včera

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail