U dvojice zařízení Neptune Duo si mobil a hodinky prohodily svoje role

U dvojice zařízení Neptune Duo si mobil a hodinky prohodily svoje role

3. 3. 2015

Mezitím, co většina chytrých hodinek či náramků slouží jen jako doplněk k vašemu mobilu a samy o sobě toho umí velmi málo, řešení od Neptune Duo je přesně opačné – chytré zařízení na ruce se stará o všechny výpočty a důležité funkce a telefon ve vaší kapse je v podstatě jenom přídavný displej, který vytáhnete, když jej potřebujete.

Hodinky či náramek (sami si nejsme moc jistí, co to vlastně je) nabízí 3G i 4G připojení k mobilnímu internetu, Wi-Fi, GPS, NFC i Bluetooth. Navíc disponují čtyřjádrovým procesorem a nejnovější verzí operačního systému Android. Obě zařízení vyjdou na 798 dolarů, ale pokud je zaplatíte již nyní, můžete je mít za 498 a tedy o 300 dolarů levněji.


Náramek dokáže sledovat vaší fyzickou aktivitu stejně jako přijímat telefonní hovory či odepisovat na maily nebo textovky. Na ty klidně můžete reagovat psaním prstem přímo na prohnutý displej. Druhá obrazovka pak přijde vhod při použití sofistikovanějších aplikací a nebo když náramku dojde šťáva – zařízení ve tvaru mobilu totiž dokáže náramek od Neptune dodatečně nabít.

Neptune Duo se začne prodávat někdy na konci tohoto roku. Další podrobnosti a obrázky najdete na oficiálních stránkách getneptune.com.

Čtěte také

KFO je dron složený z krabičky od kuřecích křidýlek z KFC

KFO je dron složený z krabičky od kuřecích křidýlek z KFC

Vychytávka Právě teď

„Jsou křidýlka a křidýlka. Jedny slouží létání, na druhých si pochutnáte.“ Tahle logika vedla k vynálezu speciální...

Sony a Nike spojily síly. Výsledek? Kecky PlayStation!

Sony a Nike spojily síly. Výsledek? Kecky PlayStation!

Různé Před hodinou

Napadají nás dva důvody, proč jste si rozkliknuli tento článek. Buďto chcete vědět víc – cenu, dostupnost, detaily – anebo si...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail