Nejvíc nabídek na ubytování přes AirBnB nabízí Paříž

Nejvíc nabídek na ubytování přes AirBnB nabízí Paříž

27. 2. 2015

AirBnB je webový portál a mobilní aplikace, díky které si můžete najít ubytování kdekoliv na světě. A navíc za zajímavější ceny. AirBnB totiž umožňuje v podstatě každému pronajmout volný pokoj, byt nebo celý dům. Turisté naopak mohou snížit své náklady na cesty třeba tím, že nebudou spát v hotelu, ale u někoho doma. Navíc, pronajímatelé bytů mají na této „síti“ vypracované profily a často rádi pomohou ohledně turistických tipů nebo hledání zajímavých podniků.

Chcete spát v luxusní lanovce? AirBnB to zařídí!

A kde je v rámci AirBnB největší konkurence? Momentálně vede Paříž, která v počtu nabídek ubytování předstihla New York. AirBnB nabízí v Paříži přes 40 tisíc míst, kde můžete složit hlavu. Od roku 2012 se tak nabídka ubytování ve městě lásky zvedla desetkrát. Za Paříží pak následuje zmiňovaný New York s 33 tisíci, Londýn s 23 tisíci, Rio de Janeiro se 17 tisíci a Barcelona s 15 tisíci nabídek na ubytování (to se bude příští týden během Mobile World Congress hodit).

Aplikaci AirBnB stáhnete zde!

Pokud ale budete chtít spát v garáži v zaparkovaném elektromobilu Tesla Model S, budete si muset zaletět jinam – do amerického Phoenixu. Více jsme psali zde!

Zdroj: Mashable

Čtěte také

Velký test bezdrátových sluchátek v dnešních Applikacích. Dívejte se v 10:25!

Velký test bezdrátových sluchátek v dnešních Applikacích. Dívejte se v 10:25!

Různé Před 8 hodinami

Další a další mobily opouštějí tradiční jack, a proto jsme si řekli, že je nejvyšší čas otestovat bezdrátová sluchátka. Na trhu jsou...

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Různé 15. 11. 2017

Pokud sledujete pravidelně Applikace, určitě vám neunikl díl věnovaný závodním dronům. Aleš s Veronikou se zúčastnili českých...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail