Nejvíc nabídek na ubytování přes AirBnB nabízí Paříž

Nejvíc nabídek na ubytování přes AirBnB nabízí Paříž

27. 2. 2015

AirBnB je webový portál a mobilní aplikace, díky které si můžete najít ubytování kdekoliv na světě. A navíc za zajímavější ceny. AirBnB totiž umožňuje v podstatě každému pronajmout volný pokoj, byt nebo celý dům. Turisté naopak mohou snížit své náklady na cesty třeba tím, že nebudou spát v hotelu, ale u někoho doma. Navíc, pronajímatelé bytů mají na této „síti“ vypracované profily a často rádi pomohou ohledně turistických tipů nebo hledání zajímavých podniků.

Chcete spát v luxusní lanovce? AirBnB to zařídí!

A kde je v rámci AirBnB největší konkurence? Momentálně vede Paříž, která v počtu nabídek ubytování předstihla New York. AirBnB nabízí v Paříži přes 40 tisíc míst, kde můžete složit hlavu. Od roku 2012 se tak nabídka ubytování ve městě lásky zvedla desetkrát. Za Paříží pak následuje zmiňovaný New York s 33 tisíci, Londýn s 23 tisíci, Rio de Janeiro se 17 tisíci a Barcelona s 15 tisíci nabídek na ubytování (to se bude příští týden během Mobile World Congress hodit).

Aplikaci AirBnB stáhnete zde!

Pokud ale budete chtít spát v garáži v zaparkovaném elektromobilu Tesla Model S, budete si muset zaletět jinam – do amerického Phoenixu. Více jsme psali zde!

Zdroj: Mashable

Čtěte také

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

Aplikace Před 2 hodinami

Nová verze iOS představila systém ARkit pro (poměrně) přesné zobrazování virtuálních objektů v prostoru a hned se vyrojila spousta...

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Vychytávka Před 22 hodinami

Každý někoho takového známe. Kamarád nebo kamarádka s hlavou neustále zabořenou do mobilu. A svapuje, svajpuje… Seznamka Tinder...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail