Úvod Novinky Zákazníci T-Mobile mají Deezer Premium na půl roku zdarma. A tím to nekončí!

Zákazníci T-Mobile mají Deezer Premium na půl roku zdarma. A tím to nekončí!

Zákazníci T-Mobile mají Deezer Premium na půl roku zdarma. A tím to nekončí!
Pravidelně v Applikacích doporučujeme aplikace na hudební streaming. Pokud si nepotrpíte na sbírání obalů a stavění CD do komínku, jsou služby jako Deezer nebo Spotify naprosto ideální. Svojí hudbu máte dostupnou kdekoliv (kde je internet, případně si jí můžete stáhnout do mobilu pro offline poslech) a díky náhodnému výběru, ostatním uživatelům či editorům můžete slyšet interprety, které ještě česká rádia vůbec nehrají.  Zákazníci T-Mobile pak od svého operátora dostali ještě jeden zajímavý důvod, proč do streamingu jít.

Aplikaci Deezer stáhnete tady!

Deezer (Android, iOS, WP) funguje zdarma, ale s celou řadou omezení – hudbu přerušuje reklama, nemůžete si jí stáhnout pro offline poslech. Abyste nebyli při poslechu nijak limitováni, musíte si aktivovat službu Deezer Premium. Ta normálně vyjde na necelých 169 korun měsíčně, ale zákazníci T-Mobile mají slevu. Premium stojí 129 Kč/měsíc. A tím to nekončí. Pokud totiž mate tarif S námi, nejenže dostanete Deezer Premium na půl roku zdarma, ale po vypršení této doby zaplatíte jenom 99 Kč/měsíc. To je naprosto parádní nabídka.

Pokud nejste o výhodách hudebního streamingu celkově (nebo zmiňovaného Deezeru) přesvědčeni, tady najdete 6 důvodů, proč do toho jít.

Přesné informace o akci najdete zde!
Čtěte také:

Komentáře