Potřebujete se pomazlit? I na tohle je aplikace!

Potřebujete se pomazlit? I na tohle je aplikace!

15. 8. 2017

Možná jste na internetu už četli o profesionálních mazličkách. Nejde v tom o známost ani o sex, jenom o mazlení. Pokud vám v dnešním uspěchaném světě chybí příjemný lidský kontakt, může jej nahradit trocha teplého obejmutí. V Japonsku jsou k dispozici speciální objímací kavárny, případně můžete vyhledat služby odborníka - Američanka Samantha Hess si účtuje jeden dolar za minutu. Na Valentýna pak Hess dokonce uspořádala akci CuddleCon, sraz fanoušků mazlení. Ti, kteří zaplatili vstupenku v ceně 25 dolarů se však kromě velkého mazlícího „grupáče“ mohli těšit i na další zajímavý program jako byly masáže či lekce jógy.


Na mazlení sice v našem romantickém díle nedošlo, ale je tam spousta jiných aplikací, které by vás mohly zajímat. Podívejte se!

A když je po něčem taková poptávka, brzy na to vznikne i mobilní aplikace. K dispozici je tak apka Cuddlr (zkomolenina anglického slova cuddle, tedy obejmout), která vám na základě vaší polohy doporučí ostatní uživatele ve vašem blízkém okolí, kteří se chtějí na chvíli zastavit a obejmout. Jednotliví uživatelé pak mají u sebe i hodnocení, jak moc dobří v objímání jsou. Bohužel, samotná aplikace je v dost mizerném stavu, čemuž odpovídají i hodnocení a na Google Play. Pokud ale máte intenzivní pocit, že potřebujete obejmout, v Praze pár lidí najdete. Aplikace Cuddlr je zdarma na Android a iOS.

Chcete obejmout? Stahujte Cuddlr zde!

Zdroj: vlastní, ShutterStock

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail