Peníze prší z nebe. Vydělali jsme tisíc dolarů za minutu!

Peníze prší z nebe. Vydělali jsme tisíc dolarů za minutu!

10. 2. 2015

Make It Rain je jednoznačně nejlepší hra na mobily. Kde jinde si vyděláte třením displeje tisíc dolarů za minutu? Nikde! Samozřejmě, jisté rozčarování přijde záhy, když se podíváte na svůj účet v bance a tam je vše při starém. Dolary v Make It Rain jsou čistě virtuální, ale i tak je budete „těžit“ jako šílení.
 
Princip hry je tak jednoduchý, že už jednodušší být nemůže. Na displeji telefonu máte balík bankovet a ty rozhazuje do vzduchu. Přes pakl tak musíte jezdit prstem a vytahovat z něj jednotlivé bankovky. Čím rychleji tak činíte, tím více bankovky létají a tím více jich dostáváte.
 
Za posbírané peníze si můžete koupit řadu dalších zlepšováků a zrychlováků na vydělávání peněz. Prostě peníze dělají peníze a tady to funguje stejně. Svoje peníze tak můžete investovat několika způsoby, což ovlivní třeba to, kolik peněz každou vteřinu vyděláte.


Peníze prší na iOS i Androidu.

Vzhledem k tomu, že peníze tvoříte v podstatě z ničeho, začne se o vás občas zajímat FBI. Pak musíte točit kolem štěstí. Jenom roztočení štěstěny ukáže, jestli jste nevinní, vinní, nebo něco mezi tím. Samozřejmě, pokud vás odhalí, můžete FBI zkusit podplatit nebo prostě zaplatíte pokutu.
 
A proč ne, stačí trochu pošmrdlat displej telefonu a peníze doslova prší z nebe. Hra Make It Rain je zdarma na Android a iOS. A majitelé Windows Phone si nemusejí zoufat, titul míří i jejich směrem. Nemluvě o tom, že na WP už je řada aplikací, které koncept hry prostě ukradly.

Make It Rain stahujte zde!

Čtěte také

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra Včera

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Aplikace Včera

Chytrý asistent uvnitř aplikace Fotky Google se naučil nový trik. Vyhledávání „psa“ nebo „kočky“ na fotkách už umí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail