Trabanti sbírají peníze na další cestu. Za pár hodin vybrali 200 tisíc!

Trabanti sbírají peníze na další cestu. Za pár hodin vybrali 200 tisíc!

9. 2. 2015

V Applikacích pravidelně informujeme o projektech, které vznikly s přispěním veřejnosti. V rámci tzv. crowdfundingu mohou obyčejní lidé podpořit zajímavé projekty svými penězi a pokud se vybere požadovaná částka, projekt se stane skutečností. A pokud ne, peníze se vrátí zpět původním majitelům. Díky serverům jako Kickstarter či IndieGoGo vznikla řada zajímavých věcí – chytrá sluchátka, brýle, vložky do bot, nabíječky… seznam by byl pořádně dlouhý.


23. díl Applikací II, kde jsme si povídali s Danem Přibáněm.

V sobotním díle Applikací jsme pak na rozhovor měli Dana Přibáně. Cestovatel, jenž s karavanou žlutých trabantů (a dalších vozidel) projel různé kouty světa, měl doopravdy co vyprávět. Ostatně celý rozhovor s ním najdete zde. Každopádně, Dan se v pořadu také pochlubil, že i oni chtějí využít služeb crowdfundingu a částečně tak pokrýt náklady na svojí další výpravu. Se svojí žlutou karavanou se tentokrát chystají projet Tichomoří. Z Austrálie do Thajska!Propagační video Transtrabantů k akci na Startovači.

Ačkoliv tahle akce nemá s mobilními aplikacemi přímou spojitost, Danovi fandíme a proto tady upozorňujeme i na tuhle akci. Výběr peněz probíhá na českém crowdfundingovém serveru Startovač.cz a na případné podporovatele čeká řada zajímavých odměn. Cílová částka byla nastavena na 500 tisíc korun, ale již několik hodin od spuštění měli Trabanti v kapce jednu třetinu. Pokud chcete jejich snažení podpořit, klikněte zde.

Čtěte také

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Hra Před 2 hodinami

Není sporu o tom, že Shadowgun Legends patří k aktuálně nejočekávanějším mobilním hrám, a to nejen v domácím Česku. Dlouhé...

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Aplikace Před 3 hodinami

Co jsou to cinemagrafy, to už jsme si definovali při seznámení s aplikací Loopsie. Nepamatujete? Dalo by se říct, že je to něco mezi...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail