Stáhněte si únorové Menu s Pastou Onerem!

Stáhněte si únorové Menu s Pastou Onerem!

4. 2. 2015

Jako každý měsíc i tentokrát jsme si pro vás a vaše tablety připravili spoustu zajímavého čtení. A abychom vás na naši digitální brožuru dostatečně navnadili, prozradíme vám, co všechno v té nové veselé brožurce najdete.

Únor bílý, bezpečnost sílí. To je přísloví, které jsme si teď vymysleli, a i když se asi úplně nechytne, má svůj důvod. Staráme se o vaše bezpečí, a tak můžete surfovat na naší nejbezpečnější síti. Co všechno vám naše síť zajistí, se dozvíte v brožuře a radíme vám se na to juknout, protože tam najdete i informace o placené aplikaci, kterou vám dáme zdarma. Samozřejmě má i aplikace samotná co do činění s bezpečím. No nechte se příjemně překvapit.

Hostem čísla je umělec Pasta Oner, kterého jste ještě před několika lety mohli načapat, jak vám maluje sprejem na dveře od baráku, a dnes? Dnes je z něj úspěšný umělec, který vystavuje v galeriích a jehož obrazy lidé milují. Pokochejte se jeho malbami i zajímavým rozhovorem.

No a jako třešnička na dortu, která by vás mohla zajímat, je tady spousta zajímavých recenzí na ty nejmodernější technologické hračičky. Všechno máme precizně promakané, takže když se vám nějaké to zařízení zalíbí, stačí na něj párkrát ťuknout a rovnou ho objednat. Prostě parádička počteníčko, tak šup s ním do tabletu!

Elektronický magazín Menu stahujte zde!

Čtěte také

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra Včera

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Aplikace Včera

Chytrý asistent uvnitř aplikace Fotky Google se naučil nový trik. Vyhledávání „psa“ nebo „kočky“ na fotkách už umí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail