Úvod Novinky Obchod Curioos vám díky aplikaci ukáže, jak by se u vás vyjímal nový obraz

Obchod Curioos vám díky aplikaci ukáže, jak by se u vás vyjímal nový obraz

Obchod Curioos vám díky aplikaci ukáže, jak by se u vás vyjímal nový obraz
Internetových obchodů, kde si můžete koupit něco uměleckého do bytu, je poměrně hodně. Jsou to polštáře, povlečení na postel, plakáty, obrazy i záclony do sprchy. Obchod Curioos v tomhle ohledu nenabízí mnoho, zaměřuje se čistě na obrazy. Nicméně se snaží zaujmout trochu jinak – nabízí mobilní aplikaci, která vám vybraný kus umění pověsí přímo na zeď. Tedy ve vylepšené realitě. Samotný postup je ale trochu složitější.

V katalogu na webu si vyberete obraz, který se vám líbí, a kliknete na preview. Tím se vám vygeneruje specíální QR kód a číselný kód. QR kód vytisknete a nalepíte na zeď, kam chcete obraz umístit. Do aplikace pak naťukáte číselný kód, telefon namíříte na zeď a voilà, máte před sebou obraz. Sami si pak můžete definovat velikost i barvu rámu, přičemž virtuální model na to okamžítě zareaguje. Výsledný pohled pak můžete vyfotit a poslat dál. Třeba partnerovi na schválení.

Samotná aplikace je zdarma pro Android a iOS, jednotlivé kusy od neznámých (ale neméně talentovaných) umělců vás pak vyjdou na 25 až 300 dolarů bez poštovného. Záleží na velikosti díla i materiálu, na který je vytištěno.

Aplikaci Curioos stahujte zde!
Čtěte také:

Komentáře