AirBnB udělalo z horské lanovky luxusní hotelový pokoj

AirBnB udělalo z horské lanovky luxusní hotelový pokoj

Včera

Jedete na hory? A kde budete bydlet? Není nad to bydlet v hotýlku přímo na vrcholku kopce. Můžete vstát o něco později a stejně máte sjezdovky stále pro sebe, jelikož než se k vám nahoru vyvezou lyžaři z údolí, nějaký čas jim to zabere. Nicméně přes aplikaci AirBnB si můžete pořídit ještě stylovější lyžařské ubytování – přímo v lanovce. V rámci svojí propagace společnost jednu takovou lanovku předělala na luxusní hotelový pokoj.

To má však jistá úskalí. Kabinka například nedisponuje toaletou ani televizí. Omezená je i pokojová služba, vzhledem k tomu, že visíte desítky metrů nad zemí. Na druhou stranu, pobyt v kabince je zcela zdarma a televizi vlastně ani nepotřebujete – výhled ven je prostě famózní. Aby se člověk do kabinky dostal, stačilo stovkou slov popsat, proč by měl netradiční noc v lyžařském středisku Courchevel strávit právě on. Do kabinky pak zavítá pouze pár šťastlivců.

Aplikaci AirBnB si můžete stáhnout zde!

Možnost přespat v horské lanovce je součástí speciální propagačního programu A Night At. Díky němu mohli zájemci přespat třeba v galerii LaFayette, v letadle společnosti KLM, knihkupectví Waterstones nebo třeba v obchodě IKEA. Služba AirBnB nabízí ubytování v soukromých bytech či residencích a je tak alternativou k hotelovým službám jako je třeba Booking.com. Katalog AirBnB pak nyní čítá přes milion položek kolem celého světa.

A pokud jste dostali chuť vyrazit na hory, můžete se podívat na Applikace z Harrachova. Jasně, nejsou to francouzské Alpy, ale doporučíme vám aplikace, které využijete na sjezdovkách v Česku i jinde na světě!

Čtěte také

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra Včera

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Cvakněte si selfie s Pikachu! Ale rychle, než ze Snapchatu zmizí

Cvakněte si selfie s Pikachu! Ale rychle, než ze Snapchatu zmizí

Aplikace Včera

Snapchat vytáhl v konkurenčním boji s Instagramem těžký kalibr. Oficiální Pikachu filtr pro vaše selfíčka a videa! Přesněji...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail