AirBnB udělalo z horské lanovky luxusní hotelový pokoj

AirBnB udělalo z horské lanovky luxusní hotelový pokoj

3. 2. 2015

Jedete na hory? A kde budete bydlet? Není nad to bydlet v hotýlku přímo na vrcholku kopce. Můžete vstát o něco později a stejně máte sjezdovky stále pro sebe, jelikož než se k vám nahoru vyvezou lyžaři z údolí, nějaký čas jim to zabere. Nicméně přes aplikaci AirBnB si můžete pořídit ještě stylovější lyžařské ubytování – přímo v lanovce. V rámci svojí propagace společnost jednu takovou lanovku předělala na luxusní hotelový pokoj.

To má však jistá úskalí. Kabinka například nedisponuje toaletou ani televizí. Omezená je i pokojová služba, vzhledem k tomu, že visíte desítky metrů nad zemí. Na druhou stranu, pobyt v kabince je zcela zdarma a televizi vlastně ani nepotřebujete – výhled ven je prostě famózní. Aby se člověk do kabinky dostal, stačilo stovkou slov popsat, proč by měl netradiční noc v lyžařském středisku Courchevel strávit právě on. Do kabinky pak zavítá pouze pár šťastlivců.

Aplikaci AirBnB si můžete stáhnout zde!

Možnost přespat v horské lanovce je součástí speciální propagačního programu A Night At. Díky němu mohli zájemci přespat třeba v galerii LaFayette, v letadle společnosti KLM, knihkupectví Waterstones nebo třeba v obchodě IKEA. Služba AirBnB nabízí ubytování v soukromých bytech či residencích a je tak alternativou k hotelovým službám jako je třeba Booking.com. Katalog AirBnB pak nyní čítá přes milion položek kolem celého světa.

A pokud jste dostali chuť vyrazit na hory, můžete se podívat na Applikace z Harrachova. Jasně, nejsou to francouzské Alpy, ale doporučíme vám aplikace, které využijete na sjezdovkách v Česku i jinde na světě!

Čtěte také

Soutěž o Xbox One stále běží. Máte poslední šanci na výhru!

Soutěž o Xbox One stále běží. Máte poslední šanci na výhru!

Různé 15. 1. 2018

V lednu sice Applikace nevysíláme, ale to neznamená, že se nebude soutěžit. Na našem webu se momentálně hraje o konzoli Xbox One, kterou...

Sex v 21. století: nejdřív souhlas přes apku, až pak styk

Sex v 21. století: nejdřív souhlas přes apku, až pak styk

Aplikace 14. 1. 2018

Představte si typické rande. Byli jste na večeři, bylo vám spolu dobře, ale už je pozdě – je čas jít domů Nabídnete se, že ji...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail