Díky Hotel My Phone můžete volat z cizího telefonního čísla jako by bylo to vaše!

Díky Hotel My Phone můžete volat z cizího telefonního čísla jako by bylo to vaše!

28. 1. 2015

Klasický problém. Čekáte důležitý hovor, ale vybil se vám telefon. Nebo si naopak potřebujete nutně zavolat, ale nepamatujete si telefonní číslo a váš mobil je vybitý. Dneska překvapivě existuje řešení a jmenuje se Hotel My Phone. Pokud má někdo z vašich přátel nainstalovanou tuhle aplikaci, můžete se do ní připojit a získat přístup ke svým SMS i kontaktům.

Do aplikace se zaregistrujete přes svůj účet u Googlu a stejným způsobem se do ní i dostanete, když vám někdo půjčí svůj mobil. Důležité je jenom to, aby měl ten dotyčný aplikaci nainstalovanou. Po přihlášení pak můžete hovory dělat či přijímat, případně odešlete nějaké SMS. Přitom se všechno tváří tak, že to odešlo z vašeho telefonního čísla, ačkoliv držíte v ruce mobil kamaráda!


My apku využili při natáčení lyžařského dílu v Harrachově. Telefon s číslem na kontakt od Horské služby jezdil někde po sjezdovce a my tak nevěděli, komu kvůli chystanému rozhovoru zavolat. Stačilo se ale přihlásit do Hotel My Phone a telefonní číslo, které Mikolášovi poslala produkce, bylo nalezeno. A rozhovor se uskutečnil. Ostatně, i ten můžete vidět v posledním díle Applíkací.

Pokud čekáte nějaký zádrhel, tak je jen velmi drobný. Telefonní hovory jsou dodatečně zpoplatněny. Před každým voláním jste ale upozorněni, na kolik vás jedna minuta telefonování vyjde. Když je to ale doopravdy důležité, tohle překousnete. Ten opravdový problém nastane až v okamžiku, kdy budete o instalaci aplikace přesvědčovat naprostého cizince…

Aplikaci Hotel My Phone stahujte zde!

Čtěte také

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Aplikace 16. 10. 2017

Chytrý asistent uvnitř aplikace Fotky Google se naučil nový trik. Vyhledávání „psa“ nebo „kočky“ na fotkách už umí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail