Valentýn se blíží a vy jste sami? V Americe si můžete koupit

Valentýn se blíží a vy jste sami? V Americe si můžete koupit "neviditelného partnera"

11. 2. 2015

Cítíte se sami? Inu v Americe a Kanadě již testují virtuálního partnera. Je tak otázkou času, kdy tenhle trend dorazí i k nám. Internetová služba Invisible Girlfriend nabízí pocit partnera, který si s vámi píše, telefonu a třeba si i vymění nějakou tu pohlednici. Sami si přitom vyberete jeho vzhled, jméno či to, jak jste se seznámili. Za poplatek si pak s vámi neviditelný přítel či přítelkyně vyměňuje SMSky. A podle prvních dojmů to docela dobře funguje. Odpovědi dávají smysl a reagují na to, na co se zrovna ptáte.

Autoři projektu Invisible Boyfriend (k dispozici je I služba Invisible Girldfriend) jej spustili po dvou letech interního testování. Služba jako taková je stale v betaverzi, ale obyvatelé Serverní Ameriky se již mohou registrovat bez nějakých výrazných omezení. Autoři pak slibují, že aplikace pomůže těm lidem, kteří jsou pod tlakem okolí, že ještě nikoho nemají. A dokonce i těm, kteří mají partnera skutečného, ale třeba se jim moc nevěnuje. Drobná žárlivost prý může vztah příjemně oživit.

Nicméně nic není zadarmo a stejně tak je na tom virtuální partner. Služba si totiž nechá platit 25 dolarů za měsíc, což není úplně málo. Za svoje peníze ale zákazník dostane 100 SMS, 10 hovorů a jednu ručně psanou zprávu. Pokud tedy budete letos na Valentýna sami, můžete se také chlácholit tím, že vám jdou moderní technologie naproti. Ačkoliv kdy tohle dorazí do Česka, to je jedna velká neznámá. Možná bude lepší nesedět doma a vyrazit ven. Třeba někoho zajímavého potkáte při čekání na zastávce.

Zdroj: Mashable, InvisibleGirlfriend

Čtěte také

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Aplikace Včera

Internetový prohlížeč, který se na počítačích používá téměř výhradně k tomu, abyste si přes něj stáhli internetový...

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail