Dropbox konečně dorazil i na Windows Phone

Dropbox konečně dorazil i na Windows Phone

15. 8. 2017

Dropbox používáme neustále. Využíváme možnosti automatické synchronizace dat mezi uživateli či různými zařízeními, vyhovuje nám i možnost zálohování dat v cloudu, takže je máme přístupné kdykoliv a kdekoliv. A to hlavně díky mobilní aplikaci. Majitelé Windows Phone zatím byli odkázání na klienty třetích stran, nicméně nyní přichází Dropbox oficiálně na Windows Phone 8.

Aplikace je ke stažení samozřejmě zdarma. Pokud u Dropboxu ještě účet nemáte, můžete si aktivovat službu bez poplatků – dostanete 2 GB volného místa, které se dá ale jednoduše navýšit. Případně si můžete zaplatit službu Dropbox Pro (stojí 10 dolarů za měsíc), která vám dá 1 TB volného místa a další funkce jako je například možnost dálkově úložiště smazat.

 Spolupráci s Dropboxem oznámil Microsoft již v listopadu. Microsoft Office je prý na 1,5 miliardě zařízení, přičemž Dropbox se stal úložištěm pro 35 miliard MS Office dokumentů. Microsoft přitom nabízí vlastní cloudové úložiště OneDrive, které je taktéž dostupné na všech třech hlavních platformách.

Dropbox stahujte zde!

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail