Úvod Novinky Dropbox konečně dorazil i na Windows Phone

Dropbox konečně dorazil i na Windows Phone

Dropbox konečně dorazil i na Windows Phone
Dropbox používáme neustále. Využíváme možnosti automatické synchronizace dat mezi uživateli či různými zařízeními, vyhovuje nám i možnost zálohování dat v cloudu, takže je máme přístupné kdykoliv a kdekoliv. A to hlavně díky mobilní aplikaci. Majitelé Windows Phone zatím byli odkázání na klienty třetích stran, nicméně nyní přichází Dropbox oficiálně na Windows Phone 8.

Aplikace je ke stažení samozřejmě zdarma. Pokud u Dropboxu ještě účet nemáte, můžete si aktivovat službu bez poplatků – dostanete 2 GB volného místa, které se dá ale jednoduše navýšit. Případně si můžete zaplatit službu Dropbox Pro (stojí 10 dolarů za měsíc), která vám dá 1 TB volného místa a další funkce jako je například možnost dálkově úložiště smazat.

 Spolupráci s Dropboxem oznámil Microsoft již v listopadu. Microsoft Office je prý na 1,5 miliardě zařízení, přičemž Dropbox se stal úložištěm pro 35 miliard MS Office dokumentů. Microsoft přitom nabízí vlastní cloudové úložiště OneDrive, které je taktéž dostupné na všech třech hlavních platformách.

Dropbox stahujte zde!
Galerie

Čtěte také:

Komentáře