Druhé číslo Applikací na prodejnách!

Druhé číslo Applikací na prodejnách!

8. 2. 2014

Během uplynulého týdne dorazilo druhé číslo magazínu Applikace na prodejny T-Mobile a teď by neměl být problém získat jej po celé republice. Ostatně, přítomnost časopisu nám potvrzují i sami fanoušci přes Facebook nebo Twitter. Každopádně, co v druhých Applikacích najdete?

Samozřejmě přinášíme téma o Olympiádě, kde doporučujeme aplikace ZOH 2014 a Letná 2014. První vám umožní přehledně sledovat olympijské dění, ať jste kdekoliv, druhá vám zase třeba vygeneruje vstupenku zdarma při vstupu do Olympijského parku v Praze na Letné.

Stáhněte si Applikace jako digitální časopis pro tablety!


To největší téma však nese název Den s aplikaci a představujeme v něm ty nejzajímavější appky podle toho, kolik je zrovna hodin. Ráno u snídaně totiž jistě oceníte něco jiného než večer v baru nebo před spaním. Článek navíc doprovází fotky ze života naší moderátorské dvojice Ivy a Mikoláše.

Kromě toho se dočtete i o tom, jak na mobilu točit video, dozvíte se o crowdfundingu a nejzajímavějších mobilních věcech zaplacených přes Kickstarter a na své si přijdou i milovníci lidských dramat, když si nalistují rubriku Příběhy ze silikonové knihovny.

Druhé číslo Applikací je zdarma na prodejnách T-Mobile a POZOR! Nemusíte být zákazníkem růžového operátora, abyste si časopis mohli odnést! Magazín sice vzniká za podpory T-Mobile, ale odnést si ho může zákazník každého operátora, ať je jakkoliv barevný.

Čtěte také

Tipněte si, kolik stojí chytrý zvonek vykládaný diamanty!

Tipněte si, kolik stojí chytrý zvonek vykládaný diamanty!

IoT Včera

Netroufáte si? Nebudeme vás dále napínat, speciální edice domácího zvonku s kamerou nazvaná Ring Elite Crown Jewel se prodává za sto...

Slevy na Google Play: Mini Metro je originální puzzle s plánováním podzemky

Slevy na Google Play: Mini Metro je originální puzzle s plánováním podzemky

Aplikace Včera

Na Google Play tento týden běží slevová akce Cyber Week, v rámci které můžete výhodně zakoupit zhruba dvacet prémiových her. Mezi...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail