Druhé číslo Applikací na prodejnách!

Druhé číslo Applikací na prodejnách!

8. 2. 2014

Během uplynulého týdne dorazilo druhé číslo magazínu Applikace na prodejny T-Mobile a teď by neměl být problém získat jej po celé republice. Ostatně, přítomnost časopisu nám potvrzují i sami fanoušci přes Facebook nebo Twitter. Každopádně, co v druhých Applikacích najdete?

Samozřejmě přinášíme téma o Olympiádě, kde doporučujeme aplikace ZOH 2014 a Letná 2014. První vám umožní přehledně sledovat olympijské dění, ať jste kdekoliv, druhá vám zase třeba vygeneruje vstupenku zdarma při vstupu do Olympijského parku v Praze na Letné.

Stáhněte si Applikace jako digitální časopis pro tablety!


To největší téma však nese název Den s aplikaci a představujeme v něm ty nejzajímavější appky podle toho, kolik je zrovna hodin. Ráno u snídaně totiž jistě oceníte něco jiného než večer v baru nebo před spaním. Článek navíc doprovází fotky ze života naší moderátorské dvojice Ivy a Mikoláše.

Kromě toho se dočtete i o tom, jak na mobilu točit video, dozvíte se o crowdfundingu a nejzajímavějších mobilních věcech zaplacených přes Kickstarter a na své si přijdou i milovníci lidských dramat, když si nalistují rubriku Příběhy ze silikonové knihovny.

Druhé číslo Applikací je zdarma na prodejnách T-Mobile a POZOR! Nemusíte být zákazníkem růžového operátora, abyste si časopis mohli odnést! Magazín sice vzniká za podpory T-Mobile, ale odnést si ho může zákazník každého operátora, ať je jakkoliv barevný.

Čtěte také

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

Aplikace Před 3 hodinami

Nová verze iOS představila systém ARkit pro (poměrně) přesné zobrazování virtuálních objektů v prostoru a hned se vyrojila spousta...

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Vychytávka Před 22 hodinami

Každý někoho takového známe. Kamarád nebo kamarádka s hlavou neustále zabořenou do mobilu. A svapuje, svajpuje… Seznamka Tinder...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail