Úvod Novinky Druhé číslo Applikací na prodejnách!

Druhé číslo Applikací na prodejnách!

Druhé číslo Applikací na prodejnách!
Během uplynulého týdne dorazilo druhé číslo magazínu Applikace na prodejny T-Mobile a teď by neměl být problém získat jej po celé republice. Ostatně, přítomnost časopisu nám potvrzují i sami fanoušci přes Facebook nebo Twitter. Každopádně, co v druhých Applikacích najdete?

Samozřejmě přinášíme téma o Olympiádě, kde doporučujeme aplikace ZOH 2014 a Letná 2014. První vám umožní přehledně sledovat olympijské dění, ať jste kdekoliv, druhá vám zase třeba vygeneruje vstupenku zdarma při vstupu do Olympijského parku v Praze na Letné.

Stáhněte si Applikace jako digitální časopis pro tablety!


To největší téma však nese název Den s aplikaci a představujeme v něm ty nejzajímavější appky podle toho, kolik je zrovna hodin. Ráno u snídaně totiž jistě oceníte něco jiného než večer v baru nebo před spaním. Článek navíc doprovází fotky ze života naší moderátorské dvojice Ivy a Mikoláše.

Kromě toho se dočtete i o tom, jak na mobilu točit video, dozvíte se o crowdfundingu a nejzajímavějších mobilních věcech zaplacených přes Kickstarter a na své si přijdou i milovníci lidských dramat, když si nalistují rubriku Příběhy ze silikonové knihovny.

Druhé číslo Applikací je zdarma na prodejnách T-Mobile a POZOR! Nemusíte být zákazníkem růžového operátora, abyste si časopis mohli odnést! Magazín sice vzniká za podpory T-Mobile, ale odnést si ho může zákazník každého operátora, ať je jakkoliv barevný.Čtěte také:

Komentáře