Druhé číslo Applikací na prodejnách!

Druhé číslo Applikací na prodejnách!

8. 2. 2014

Během uplynulého týdne dorazilo druhé číslo magazínu Applikace na prodejny T-Mobile a teď by neměl být problém získat jej po celé republice. Ostatně, přítomnost časopisu nám potvrzují i sami fanoušci přes Facebook nebo Twitter. Každopádně, co v druhých Applikacích najdete?

Samozřejmě přinášíme téma o Olympiádě, kde doporučujeme aplikace ZOH 2014 a Letná 2014. První vám umožní přehledně sledovat olympijské dění, ať jste kdekoliv, druhá vám zase třeba vygeneruje vstupenku zdarma při vstupu do Olympijského parku v Praze na Letné.

Stáhněte si Applikace jako digitální časopis pro tablety!


To největší téma však nese název Den s aplikaci a představujeme v něm ty nejzajímavější appky podle toho, kolik je zrovna hodin. Ráno u snídaně totiž jistě oceníte něco jiného než večer v baru nebo před spaním. Článek navíc doprovází fotky ze života naší moderátorské dvojice Ivy a Mikoláše.

Kromě toho se dočtete i o tom, jak na mobilu točit video, dozvíte se o crowdfundingu a nejzajímavějších mobilních věcech zaplacených přes Kickstarter a na své si přijdou i milovníci lidských dramat, když si nalistují rubriku Příběhy ze silikonové knihovny.

Druhé číslo Applikací je zdarma na prodejnách T-Mobile a POZOR! Nemusíte být zákazníkem růžového operátora, abyste si časopis mohli odnést! Magazín sice vzniká za podpory T-Mobile, ale odnést si ho může zákazník každého operátora, ať je jakkoliv barevný.

Čtěte také

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Hra Včera

Není sporu o tom, že Shadowgun Legends patří k aktuálně nejočekávanějším mobilním hrám, a to nejen v domácím Česku. Dlouhé...

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Aplikace Včera

Co jsou to cinemagrafy, to už jsme si definovali při seznámení s aplikací Loopsie. Nepamatujete? Dalo by se říct, že je to něco mezi...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail