WhiteAlbum vrací focení mobilem 20 let zpátky. A lidem se to líbí

WhiteAlbum vrací focení mobilem 20 let zpátky. A lidem se to líbí

Před 9 hodinami

Koncem září jsme psali o projektu Authenpic, který se snažil získat peníze od dobrovolníků přes crowdfundingový portál Kickstarter. Jejich plán sice propadl – místo požadovaných 20 tisíc dolarů vybrali jen 1,5 tisíce, ale myšlenka žila dál. Ostatně i nám ten nápad, kdy svoje fotky z mobilu neuvidíte, dokud vám nepřijdou vytištěné poštou, přišel docela zajímavý.

Crowdfundingu a zajímavým projektům jsme se věnovali v TV. Koukněte se!

A zřejmě jsme v tom nebyli sami. Světlo světa spatřila nová aplikace WhiteAlbum, která dělá přesně to samé, co měl v plánu Authenpic. Prostě mobilem nacvakáte 24 fotografií, přičemž si nemůžete být jistí tím, jak to dopadlo, dokud vám nepřijde poštou balíček a v něm budou fotky vytištěné. Je to tak návrat dvacet let zpátky, kdy vyvolávání fotografií takhle fungovalo.

Aplikace umí dělat fotky na čtvercový formát, případně se oříznou do kruhu. Samotná aplikace je zdarma, jeden fotobalíček vás ale vyjde na 20 dolarů. V ceně je nicméně i poštovné, které se týká celého světa. Balíček by vám měl dorazit zhruba do týdne. Samotná aplikace WhiteAlbum najdete pouze v App Store.

WhiteAlbum stahujte zde!

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Před 8 hodinami

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Před 9 hodinami

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail