Napsal na Twitter, že nemá toaletní papír. Záchrana přišla z nejméně očekávaného místa

Napsal na Twitter, že nemá toaletní papír. Záchrana přišla z nejméně očekávaného místa

Před 18 hodinami

Šílené historky ze světa mobilních aplikací, tak by se mohla jmenovat nová rubrika v našem magazínu (pokud ho ještě nemáte, stáhněte si tady aplikaci). A odstartovali bychom ji příběhem o tom, jak cestující ve vlaku z Eustonu do Glasgow zjistil až příliš pozdě, že na záchodě došel toaletní papír.

Nezbylo mu nic jiného, než o tom napsat na sociální síti Twitter a požádat o pomoc. Už takhle divná historka pak ale nabírá další obrátky, když na tweet zareaguje sama vlaková společnost a po výměně několika dalších tweetů (upřesnění, o jaký vagón se jedná) všechno dobře dopadne.

Applikace jako elektronický magazín do mobilu i tabletu. Stahujte zde!

V takovéhle prekérní situaci už nejspíš každý z nás byl, ale kdo měl tolik odvahy, že o tom napsal veřejně na internet? Vlaková společnost si pak jistě zaslouží plusové body. Budiž jim odměnou, že se historka a záznam výměny tweetů šíří virálně internetem a dělá tak reklamu zadarmo.

Twitter je sociální síť, kde může každý vidět cokoliv, co napíšete nebo vyfotíte. Jednotlivé příspěvky, tzv. tweety, jsou však limitované na 140 znaků. V rámci tweetů se pak dají označit další uživatelé. Kromě komunikace tak Twitter slouží jako rychlý kanál k získání informací, pokud se něco děje.

Aplikaci Twitter si můžete stáhnout zde!

Zdroj: imgur

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Před 17 hodinami

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Před 18 hodinami

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail