Úvod Novinky Zákazníci T-Mobile mají Evernote Premium na rok zdarma!

Zákazníci T-Mobile mají Evernote Premium na rok zdarma!

Zákazníci T-Mobile mají Evernote Premium na rok zdarma!
Evernote (Android, iOS, Windows Phone) je poznámkový blok, který pojme v podstatě všechno. Ať již jde o tématické okruhy či formáty vašich poznámek. Můžete si tam ukládat recepty na oblíbená jídla, věci, co byste si chtěli koupit, poznámky ze schůzek či ze školy, prostě cokoliv, co vás zrovna napadne. Poznámky pak mohou mít formu textu, fotky, audia či videa. Všechny jsou navíc uložené na internetu (v cloudovémúložišti), takže se vám automaticky synchronizují mezi zařízeními. Prostě něco vyfotíte mobilem a poznámka s fotkou se objeví i na vašem PC či tabletu. Základní verze je sice zdarma, ale má svá omezení.

Premiový účet pak nabízí řadu výhod. Například můžete vyhledávat v rámci PDF, komentovat je, máte k dispozici více místa na vaše poznámky a hlavně k nim budete mít přístup i v okamžiku, kdy nejste připojeni k internetu. Prémiové členství stojí 60 Eur ročně, ale pokud jste zákazníky T-Mobile, máte jej nyní zdarma. Mobilní operátor tak rozšiřuje svojí výhodnou akci a spolupráci s Evernote, která probíhala v roce 2014. Nové roční prémiové členství pak mohou využít všichni – tedy i ti uživatelé, kteří již měli Evernote Premium zdarma na 6 měsíců. S aktivací tak dostanou dalšího půl roku zdarma. Akce končí 31.1.2017.

Jak Evernote Premium aktivovat? Stačí pustit aplikaci a ta sama uživatele vybídne k aktivaci Evernote Premium zdarma. Samozřejmě za předpokladu, že je zákazníkem T-Mobile. Pokud už jste výhodne akce využili, přijde vám během několika týdnů mail s pokyny, jak si členství Evernote Premium prodloužit.
 

Evernote si můžete stáhnout zde!
Čtěte také:

Komentáře