Novoroční číslo digitálního magazínu Menu je tu!

Novoroční číslo digitálního magazínu Menu je tu!

5. 1. 2015

Vánoce jsou úspěšně za námi a my jsme ani tentokrát nelenili a připravili si pro vás další vydání našeho digitálního zákaznického Menu. Pravidelné čtenáře vůbec nepřekvapí, že tohle počteníčko do tabletu skrývá spoustu rozhýbaných vychytávek a interaktivních odkazů. Co tedy v povánočním pohodovém čísle najdete?

Vyzpovídali jsme Jiřího Havelku, který to s českým divadlem skutečně umí. Vlastně by se dalo říct, že je mu každé divadlo malé. S touhle myšlenkou jsme si pěkně pohráli, tak se nechte překvapit, jak se nám to povedlo.

Dál jsme si nachystali bezva tip pro ty, kteří mají pocit, že si jejich rodiče a prarodiče zasloužili k Vánocům trochu víc. Dali jsme hlavy dohromady a přišli s nabídkou tabletu a aplikace pro starší generaci. Ať sníme svůj klobouk, jestli to nebude milionkrát zábavnější než křížovky. A jestli máte výčitky svědomí i vůči dalším blízkým, můžete jim vybrat nějaký prima dárek se slevou z našeho programu Našim pro radost. Ostatně s klidným svědomím si radost můžete udělat i sobě – výhodných nabídek u nás najdete víc než dost.

Samozřejmě nezklameme ani milovníky nových telefonů a pod kryt jsme nahlédli třeba takovému LG G3s. Za svitu svíčky na adventním věnci jsme sepsali recenzi, abyste nepřišli o žádnou z jeho bezva funkcí. A díky digitální formě můžete na telefon jen ukázat, párkrát klepnout prstem a objednat si ho.

Zkrátka a dobře, ono je toho v novém čísle Menu daleko víc, ale přece všechny trumfy nevytáhneme naráz. Přesvědčte se o tom sami.

Menu stahujte zde!

Čtěte také

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Různé 15. 11. 2017

Pokud sledujete pravidelně Applikace, určitě vám neunikl díl věnovaný závodním dronům. Aleš s Veronikou se zúčastnili českých...

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikace 14. 11. 2017

O aplikačním skeneru od Adobe už jsme psali. Zaujal nás především funkcí rozpoznání textu v naskenovaných obrázcích a dokumentech,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail