Novoroční číslo digitálního magazínu Menu je tu!

Novoroční číslo digitálního magazínu Menu je tu!

5. 1. 2015

Vánoce jsou úspěšně za námi a my jsme ani tentokrát nelenili a připravili si pro vás další vydání našeho digitálního zákaznického Menu. Pravidelné čtenáře vůbec nepřekvapí, že tohle počteníčko do tabletu skrývá spoustu rozhýbaných vychytávek a interaktivních odkazů. Co tedy v povánočním pohodovém čísle najdete?

Vyzpovídali jsme Jiřího Havelku, který to s českým divadlem skutečně umí. Vlastně by se dalo říct, že je mu každé divadlo malé. S touhle myšlenkou jsme si pěkně pohráli, tak se nechte překvapit, jak se nám to povedlo.

Dál jsme si nachystali bezva tip pro ty, kteří mají pocit, že si jejich rodiče a prarodiče zasloužili k Vánocům trochu víc. Dali jsme hlavy dohromady a přišli s nabídkou tabletu a aplikace pro starší generaci. Ať sníme svůj klobouk, jestli to nebude milionkrát zábavnější než křížovky. A jestli máte výčitky svědomí i vůči dalším blízkým, můžete jim vybrat nějaký prima dárek se slevou z našeho programu Našim pro radost. Ostatně s klidným svědomím si radost můžete udělat i sobě – výhodných nabídek u nás najdete víc než dost.

Samozřejmě nezklameme ani milovníky nových telefonů a pod kryt jsme nahlédli třeba takovému LG G3s. Za svitu svíčky na adventním věnci jsme sepsali recenzi, abyste nepřišli o žádnou z jeho bezva funkcí. A díky digitální formě můžete na telefon jen ukázat, párkrát klepnout prstem a objednat si ho.

Zkrátka a dobře, ono je toho v novém čísle Menu daleko víc, ale přece všechny trumfy nevytáhneme naráz. Přesvědčte se o tom sami.

Menu stahujte zde!

Čtěte také

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

Aplikace Před 13 hodinami

Nová verze iOS představila systém ARkit pro (poměrně) přesné zobrazování virtuálních objektů v prostoru a hned se vyrojila spousta...

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Vychytávka Včera

Každý někoho takového známe. Kamarád nebo kamarádka s hlavou neustále zabořenou do mobilu. A svapuje, svajpuje… Seznamka Tinder...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail