Chcete zhubnout a zachránit svět? Zkuste Superhero Workout

Chcete zhubnout a zachránit svět? Zkuste Superhero Workout

15. 8. 2017

Sobotní Applikace byly o předsevzetích. Doporučujeme vám tam aplikace, které vám pomohou ušetřit, přestat kouřit nebo se díky nim zbavíte strachu z pavouků. A pokud chcete zhubnout, máme pro vás další tip. Jmenuje se se 7 Minute Superhero Workout a jde na krátká a pravidelná cvičení trochu jinak!

Na Applikace s předsevzětími se podívejte zde!

Místo nudných sedů-lehů nebo kliků vás nutí dělat věci, které dělají superhrdinové! Údery rukama tak ničíte rakety, poskakováním na jedné noze nabíjíte reaktor, zvedáním se na rukách zase aktivujete svoje zbraně. Autoři si navíc dali tu práci, že napsali celý příběh, který vás k dalšímu cvičení motivuje. Prostě plníte jednu misi za druhou a snažíte se odvrátit mimozemskou invazi na Zemi.

Aplikace navíc využívá kamerky telefonu a kontroluje vaše pohyby. Na sedm minut denně se tak můžete stát Iron Manem a zachraňovat lidstvo. Bohužel, fešný elastický kostým již není v ceně aplikace. Ten si už musíte ušít sami. 7 Minute Superhero Workout je k dispozici na iOS a Android a to za nějakých 80 Kč.

7 Minute Superhero Workout stahujte zde!

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail