Každý sportovec v Soči dostane svůj Note 3

Každý sportovec v Soči dostane svůj Note 3

5. 2. 2014

Na Zimní olympiádu v Soči dorazí přes 2800 sportovců z 88 zemí z celého světa. A to i z takových destinací, které se zimními sporty moc spojené nejsou. Zmíníme třeba Mexiko, které do Ruska vysílá jednoho jediného sportovce – lyžaře Hubertuse Von Hohenlohe, nebo Jamajku (jen si vzpomeňte na film Kokosy na sněhu).

Českou republiku bude reprezentovat 85 sportovců. Logicky nejpočetnější výpravu mají Spojené státy s 230 sportovci, přičemž hned za nimi je pořadatelské Rusko s 225 sportovci a Kanada s 220. Proč to píšeme? Protože každý z nich dostane Samsung Galaxy Note 3 s ruskou SIM kartou, aby mohli být ve spojení s domovem.

Note si pak klidně mohou nechat a to i v případě, že nezískají žádnou medaili. Vzhledem k tomu, že každé zařízení vyjde na nějakých 18 tisíc korun, Samsung za sportovce utratí přes 50 milionů korun. Určitě se také vyplatí zmínit, že Samsung měl v loňském roce třetinový podíl na trhu s chytrými telefony (více v našem článku zde).

Pokud chcete být na Olympiádu připraveni, podívejte se na pátý díl Applikací, kde doporučujeme ty nejlepší mobilní aplikace, díky kterým můžete boje o medaile sledovat na každém kroku!

Čtěte také

Aplikace Gyroscope zvládne sledovat spánek, aktivitu i produktivitu

Aplikace Gyroscope zvládne sledovat spánek, aktivitu i produktivitu

Aplikace Před 4 hodinami

Gyroskop je zařízení, díky kterému naše telefony dokážou rozpoznat polohu přístroje. Gyroscope je název aplikace, která dokáže...

Bunda se zabudovanou powerbankou zahřeje a nabije mobil

Bunda se zabudovanou powerbankou zahřeje a nabije mobil

Vychytávka Včera

Pár chytrých kousků oblečení už jsme v Applikacích měli, ale že bychom na ulicích zrovna potkávali lidi v chytrých bundách a...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail