Na populární seznamce Tinder si hraje na ducha a straší potenciální známosti

Na populární seznamce Tinder si hraje na ducha a straší potenciální známosti

29. 12. 2014

Tinder je populární aplikace a seznamka zároveň. Prostě se připojíte přes svůj účet na Facebooku, vyberete si pohlaví, o které máte zájem, a vzdálenost, do jaké jste ochotni za svojí známostí dojet, a je to. Pak už jenom můžete listovat přehlídkou uživatelů a vybírat ty, kteří se vám líbí. Pakliže i oni označí vás, aplikace Tinder vás spojí. Jak ale budete reagovat, když mezi potenciálními partnery narazíte na strašidlo?

Aplikaci Tinder stahujte zde!

Tohle "zkoumá" dvaadvacetiletá Grace Spelmanová. Původní plán, že půjde na Tinder strašit, vznikl jako vtip na Twitteru. Časem ale nabral reálné obrysy a Grace si ze záhrobí píše se svými nápadníky. Výsledkem jejího výzkumu tak je, že je na Tinderu spousta mužů, kteří prostě nemají smysl pro humor. To třeba, když jí zvou na párty do hotelu, ale Grace odepisuje, že nemá fyzické tělo a její přítomnost může být pouze vyvolána, třeba hrou Ouja.
 
Obličej má Grace na všech fotkách zatočený do spirály, jako kdyby šlo o tunel na onen svět. V popisku pak uvádí: "Necítila jsem pokušení dát si trochu šťavnatého lidského masa od mé popravy za zločiny proti lidskosti." I přes to ale nemá o nápadníky nouzi. Jejich reakce jsou však často plné nepochopení nebo naštvanosti. Grace i přes to svojí hru na ducha táhne dál a dalšímu muži odepisuje "nemohu používat záchod, mé orgány jsou složené z mlhy".
 
Záznamy konverzací, které jsou plné pohřebního humoru (a také nepochopení), pak Grace zveřejňuje na svém Twitteru. Pokud umíte dobře anglicky, můžete se docela dobře pobavit.

Zdroj: Mashable

Čtěte také

Jedna z nejsmysluplnějších aplikací Be My Eyes je ke stažení už i na Androidu

Jedna z nejsmysluplnějších aplikací Be My Eyes je ke stažení už i na Androidu

Aplikace Před 17 hodinami

Be My Eyes je název jedné z nejsmysluplnějších aplikací na stórech a to přitom vypadá, že skoro nic neumí. Uvnitř najdete jen nastavení a...

V dnešních Applikacích se podíváme na ty nejdivnější apky a zasoutěžíme si o mobil

V dnešních Applikacích se podíváme na ty nejdivnější apky a zasoutěžíme si o mobil

Různé Včera

Téma dnešního dílu se dost špatně vysvětluje… Na Google Play a App Store je ke stažení spousta her, praktických aplikacích, ale...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail