Pět vánočních aplikací, se kterými budou svátky ještě lepší!

Pět vánočních aplikací, se kterými budou svátky ještě lepší!

24. 12. 2014

V sobotních Applikacích jsme se podívali mimo jiné i na apky, které vám pomohou prožít vánoční svátky. Nejde jenom o vánoční výzdobu, atmosféru, ale i třeba sdílení dojmů se svojí rodinou i přáteli. Jaké apky by vám tedy o vánocích neměly chybět v mobilu?

Na celý díl vánočních Applikací se podívejte zde!

Camera FV-5
Platformy: Android
Cena: zdarma (PRO verze – 73,97)

Během vánočních svátků, případně na Silvestra, jsem velmi populární fotografie s prskavkou. Prostě s ní něco napíšete ve vzduchu a fotoaparát zachytí celou světelnou stopu – celý nápis nebo obrazec. Na tohle je ideální aplikace Camera FV-5, s níž si jednoduše nastavíte dobu, po jakou budete nápis tvořit. Výsledek pak můžete poslat mailem, přes sociální sítě nebo jako MMS.

Christmas for your phone
Platformy: Android, iOS, Windows Phone
Cena: zdarma

Chcete mít netradičně ozdobený vánoční stromek? Tak použijte své mobilní telefony! Čeští vývojáři přišli s originální aplikací, která synchronizuje všechna mobilní zařízení, jež jí mají nainstalovanou. Výsledkem je, že telefony blikají a hrají vánoční melodie. Pokud si ještě vytvoříte nějaký háček, kterým je zavěsíte do stromku, budete mít nejchytřejší vánoční výzdobu široko daleko!

Paper Snow
Platformy: Windows Phone
Cena: zdarma

Hledáte vánoční dekorace na poslední chvíli? Aplikace Paper Snow vám pomůže. Díky ní si totiž budete moci vystřihnout sněhové vločky a ty nalepíte třeba na okna. Kouzlo aplikace je, že si zvolíte vzor a hned vidíte výsledek. Aplikace tak šetří nervy i lesy. Nezničíte zbytečně tolik papíru.

Christmas Bell Deluxe
Platformy: Android
Cena: zdarma

Přišel už Ježíšek? Proč zvonit zvonečkem, když můžete použít mobilní aplikaci. Christmas Bell Deluxe nabízí zvuky různých druhů zvonků i rolniček. Stačí si jen vybrat z nabídky a pak hýbat mobilem. Virtuální zvonek na displeji se dá do pohybu a začne vyluzovat zvuky.

Postisimo
Platformy: Android, iOS
Cena: zdarma (pohlednice - 29 Kč)

V jednom z minulých dílů Applikací jsme doporučovali Postistimo. Jedná se o českou aplikaci, která umí fotky z vašeho mobilu proměnit ve skutečné pohledy či přání. Stačí jenom fotku vyfotit (nebo vybrat nějakou starší v telefonu), doplnit případný vzkaz a adresu a pak jenom počkat, až pohlednice dorazí. Můžete jí poslat sobě nebo známým a navíc, díky Applikacím máte jednu pohlednici v hodnotě 29 Kč zdarma! Koukněte se na náš díl Applikací, kde zjistíte slevové heslo.

Čtěte také

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Aplikace Včera

Internetový prohlížeč, který se na počítačích používá téměř výhradně k tomu, abyste si přes něj stáhli internetový...

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail