Úvod Novinky Pět vánočních aplikací, se kterými budou svátky ještě lepší!

Pět vánočních aplikací, se kterými budou svátky ještě lepší!

Pět vánočních aplikací, se kterými budou svátky ještě lepší!
V sobotních Applikacích jsme se podívali mimo jiné i na apky, které vám pomohou prožít vánoční svátky. Nejde jenom o vánoční výzdobu, atmosféru, ale i třeba sdílení dojmů se svojí rodinou i přáteli. Jaké apky by vám tedy o vánocích neměly chybět v mobilu?

Na celý díl vánočních Applikací se podívejte zde!

Camera FV-5
Platformy: Android
Cena: zdarma (PRO verze – 73,97)

Během vánočních svátků, případně na Silvestra, jsem velmi populární fotografie s prskavkou. Prostě s ní něco napíšete ve vzduchu a fotoaparát zachytí celou světelnou stopu – celý nápis nebo obrazec. Na tohle je ideální aplikace Camera FV-5, s níž si jednoduše nastavíte dobu, po jakou budete nápis tvořit. Výsledek pak můžete poslat mailem, přes sociální sítě nebo jako MMS.

Christmas for your phone
Platformy: Android, iOS, Windows Phone
Cena: zdarma

Chcete mít netradičně ozdobený vánoční stromek? Tak použijte své mobilní telefony! Čeští vývojáři přišli s originální aplikací, která synchronizuje všechna mobilní zařízení, jež jí mají nainstalovanou. Výsledkem je, že telefony blikají a hrají vánoční melodie. Pokud si ještě vytvoříte nějaký háček, kterým je zavěsíte do stromku, budete mít nejchytřejší vánoční výzdobu široko daleko!

Paper Snow
Platformy: Windows Phone
Cena: zdarma

Hledáte vánoční dekorace na poslední chvíli? Aplikace Paper Snow vám pomůže. Díky ní si totiž budete moci vystřihnout sněhové vločky a ty nalepíte třeba na okna. Kouzlo aplikace je, že si zvolíte vzor a hned vidíte výsledek. Aplikace tak šetří nervy i lesy. Nezničíte zbytečně tolik papíru.

Christmas Bell Deluxe
Platformy: Android
Cena: zdarma

Přišel už Ježíšek? Proč zvonit zvonečkem, když můžete použít mobilní aplikaci. Christmas Bell Deluxe nabízí zvuky různých druhů zvonků i rolniček. Stačí si jen vybrat z nabídky a pak hýbat mobilem. Virtuální zvonek na displeji se dá do pohybu a začne vyluzovat zvuky.

Postisimo
Platformy: Android, iOS
Cena: zdarma (pohlednice - 29 Kč)

V jednom z minulých dílů Applikací jsme doporučovali Postistimo. Jedná se o českou aplikaci, která umí fotky z vašeho mobilu proměnit ve skutečné pohledy či přání. Stačí jenom fotku vyfotit (nebo vybrat nějakou starší v telefonu), doplnit případný vzkaz a adresu a pak jenom počkat, až pohlednice dorazí. Můžete jí poslat sobě nebo známým a navíc, díky Applikacím máte jednu pohlednici v hodnotě 29 Kč zdarma! Koukněte se na náš díl Applikací, kde zjistíte slevové heslo.Čtěte také:

Komentáře