Kimův zlý sen: komedie o jeho vraždě nejlépe hodnoceným filmem v historii

Kimův zlý sen: komedie o jeho vraždě nejlépe hodnoceným filmem v historii

20. 12. 2014

Jestli existuje nějaké internetové pravidlo, které platí v podstatě vždy, tak je to "nemá smysl něco zakazovat nebo mazat, protože to přitáhne jenom víc pozornosti". Proto i mainstreamová média píší o zrušené premiéře nového filmu The Interview. A proto se přidáváme i my. Je to prostě zajímavé. A dokonce to má i spojitost s aplikacemi! Tedy jednou jedinou – aplikací IMDB.


Snímek obrazovky z aplikace IMDB.com

IMDB je zkratka pro mezinárodní filmovou databázi (Internation Movie DataBase), tedy web a apku, u které se inspirovaly i české služby ČSFD.cz nebo FDB.cz. Na IMDB najdete snad jakýkoliv film, který byl kdy natočený, nicméně jenom jeden jediný snímek tam dosáhl maximálního hodnocení 10/10. To se právě povedlo snímku The Interview s Jamesem Francem a Sethem Rogenem.

Oba dva herci se v třeskuté komedii vydávají do Severní Koreje, aby zabili tamního diktátora Kim Čong-Una. A právě zápletka filmu vyústila v kyberútok severokorejských hackerů. Ti se nabourali do serverů společnosti Sony (film produkuje) a získali řadu citlivých informací, které postupně začali vypouštět ven, aby premiéru filmu zastavili. Když nepomohlo tohle, začali vyhrožovat regulérním teroristickým útokem na kinosály.


Upoutávka na film The Interview.

Jejich počínání se však míjí účinkem a The Interview je jedním z nejočekávanějších snímků tohoto roku. A výsledkem toho je i maximální hodnocení v rámci databáze IMDB.com. Jak moc daleko jsou kvality výsledného snímku vzdálené od hodnocení 10/10, to neuvidíme jen tak. Datum premiéry v českých kinech ještě nebylo stanoveno.

Aplikaci IMDB.com je na tři hlavní platformy a stáhnete jí zde!

Čtěte také

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Hra 20. 2. 2018

Není sporu o tom, že Shadowgun Legends patří k aktuálně nejočekávanějším mobilním hrám, a to nejen v domácím Česku. Dlouhé...

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Aplikace 20. 2. 2018

Co jsou to cinemagrafy, to už jsme si definovali při seznámení s aplikací Loopsie. Nepamatujete? Dalo by se říct, že je to něco mezi...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail