Jediné video, které dnes musíte vidět – To nejlepší z webu 7!

Jediné video, které dnes musíte vidět – To nejlepší z webu 7!

Před 20 hodinami

Každou minutu je na Youtube nahráno 100 hodin videa. Samozřejmě, velká část z toho je prostě balast, který nemá smysl sledovat. Najdou se ale i výjimky. Nicméně vidět je, to znamená mít dobré kamarády, kteří mají kamarádi… a ti všichni dobrovolně oddělují zrno od plev a to nejzajímavější sdílejí na sociálních sítích tak dlouho, až se to nakonec dostane i k vám.

A nebo tvoří speciální sestřihy, jako třeba Luc Bergeron, který pravidelně vybírá to nejzajímavější, co je na Youtube k vidění. Aktuálně se jedná o jeho video Best of Web 7, jež kombinuje adrenalinové sporty, naprosté šílenosti, při kterých se tají dech, ale i lidskou tvořivost, radost ze života a hromadu dalšího. To všechno podbarvené tanečními rytmy. Jen se koukněte:


Tenhle šestiminutový sestřih se skládá z 233 různých videí! A pokud máte blbou náladu, tohle video je rozhodně to jediné, co musíte dneska vidět. Velké popularitě se těší i předchozí Lucova videa, která mají pravidelně miliony shlédnutí – v tomhle ohledu pak vede Best of Web 4 s více jak 11 miliony přehrání.

Stáhněte si aplikaci Youtube!

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Před 19 hodinami

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Před 20 hodinami

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail