Úvod Novinky Jediné video, které dnes musíte vidět – To nejlepší z webu 7!

Jediné video, které dnes musíte vidět – To nejlepší z webu 7!

Jediné video, které dnes musíte vidět – To nejlepší z webu 7!
Každou minutu je na Youtube nahráno 100 hodin videa. Samozřejmě, velká část z toho je prostě balast, který nemá smysl sledovat. Najdou se ale i výjimky. Nicméně vidět je, to znamená mít dobré kamarády, kteří mají kamarádi… a ti všichni dobrovolně oddělují zrno od plev a to nejzajímavější sdílejí na sociálních sítích tak dlouho, až se to nakonec dostane i k vám.

A nebo tvoří speciální sestřihy, jako třeba Luc Bergeron, který pravidelně vybírá to nejzajímavější, co je na Youtube k vidění. Aktuálně se jedná o jeho video Best of Web 7, jež kombinuje adrenalinové sporty, naprosté šílenosti, při kterých se tají dech, ale i lidskou tvořivost, radost ze života a hromadu dalšího. To všechno podbarvené tanečními rytmy. Jen se koukněte:


Tenhle šestiminutový sestřih se skládá z 233 různých videí! A pokud máte blbou náladu, tohle video je rozhodně to jediné, co musíte dneska vidět. Velké popularitě se těší i předchozí Lucova videa, která mají pravidelně miliony shlédnutí – v tomhle ohledu pak vede Best of Web 4 s více jak 11 miliony přehrání.

Stáhněte si aplikaci Youtube!
Čtěte také:

Komentáře