Chcete mobil s logem Lamborghini? Připravte si 6 tisíc dolarů!

Chcete mobil s logem Lamborghini? Připravte si 6 tisíc dolarů!

15. 12. 2014

Se jménem Lamborghini se vám jistě spojí luxusní vozy. Někdo z vás si asi vzpomene, že Lamborghini původně vyráběl i traktory (ty dělají dodnes) a pod stejným jménem se prodává i káva, módní doplňky, hodinky nebo oblečení. A také mobily, čímž se dostáváme k jádru naší novinky. Je to právě syn Ferruccia Lamborghini, Tonino, který navrhl nový mobilní telefon 88 Tauri. Ten se může pochlubit prvotřídním provedením, operačním systémem Android a štítkem s cenou 6 tisíc dolarů.


Telefon má pětipalcový displej s rozlišením 1920x1080 pixelů, čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 s taktem 2,3 GHz, 3 GB paměti a 32 GB volného místa na fotky, videa i aplikace. Tím hlavním je ale vzhled, který kombinuje kov i kůži, a pocit exkluzivity – mobilních telefonů bude k dispozici pouze 1947 kusů. Ani o jeden víc.

Magazín Applikace s mobilními rekordy stahujte zde!

88 Tauri však není ani z daleka nejdražším sériově vyráběným telefonem na světě. Tím je Ulysse Nardin Chairman (jednotlivé verze stojí 15 až 50 tisíc dolarů), o kterém píšeme i v novém čísle magazínu Applikace! Pokud chcete zjistit tohle i další zajímavé mobilní rekordy, vyrazte do prodejen T-Mobile, případně si stáhněte časopis v elektronické verzi do mobilu či tabletu.

Čtěte také

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Různé 15. 11. 2017

Pokud sledujete pravidelně Applikace, určitě vám neunikl díl věnovaný závodním dronům. Aleš s Veronikou se zúčastnili českých...

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikace 14. 11. 2017

O aplikačním skeneru od Adobe už jsme psali. Zaujal nás především funkcí rozpoznání textu v naskenovaných obrázcích a dokumentech,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail