Chcete mobil s logem Lamborghini? Připravte si 6 tisíc dolarů!

Chcete mobil s logem Lamborghini? Připravte si 6 tisíc dolarů!

15. 12. 2014

Se jménem Lamborghini se vám jistě spojí luxusní vozy. Někdo z vás si asi vzpomene, že Lamborghini původně vyráběl i traktory (ty dělají dodnes) a pod stejným jménem se prodává i káva, módní doplňky, hodinky nebo oblečení. A také mobily, čímž se dostáváme k jádru naší novinky. Je to právě syn Ferruccia Lamborghini, Tonino, který navrhl nový mobilní telefon 88 Tauri. Ten se může pochlubit prvotřídním provedením, operačním systémem Android a štítkem s cenou 6 tisíc dolarů.


Telefon má pětipalcový displej s rozlišením 1920x1080 pixelů, čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 s taktem 2,3 GHz, 3 GB paměti a 32 GB volného místa na fotky, videa i aplikace. Tím hlavním je ale vzhled, který kombinuje kov i kůži, a pocit exkluzivity – mobilních telefonů bude k dispozici pouze 1947 kusů. Ani o jeden víc.

Magazín Applikace s mobilními rekordy stahujte zde!

88 Tauri však není ani z daleka nejdražším sériově vyráběným telefonem na světě. Tím je Ulysse Nardin Chairman (jednotlivé verze stojí 15 až 50 tisíc dolarů), o kterém píšeme i v novém čísle magazínu Applikace! Pokud chcete zjistit tohle i další zajímavé mobilní rekordy, vyrazte do prodejen T-Mobile, případně si stáhněte časopis v elektronické verzi do mobilu či tabletu.

Čtěte také

Sleduje mě nebo ne? Na Instagramu to teď zjistíte snadněji

Sleduje mě nebo ne? Na Instagramu to teď zjistíte snadněji

Aplikace Před hodinou

Aktualizace Instagramu se nesou) ve znamení nových zábavných filtrů. Přinejmenším poslední měsíce. Čas od času se ale objeví i nová...

Je libo zelený přeliv? Aplikace Teleport změní barvu obličeje i pokožky

Je libo zelený přeliv? Aplikace Teleport změní barvu obličeje i pokožky

Aplikace Včera

Uvažovali jste někdy o kompletní změně image? Změnit účes, obarvit si vlasy, změnit styl oblékání, nabarvit kůži nazeleno…...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail