Chcete mobil s logem Lamborghini? Připravte si 6 tisíc dolarů!

Chcete mobil s logem Lamborghini? Připravte si 6 tisíc dolarů!

15. 12. 2014

Se jménem Lamborghini se vám jistě spojí luxusní vozy. Někdo z vás si asi vzpomene, že Lamborghini původně vyráběl i traktory (ty dělají dodnes) a pod stejným jménem se prodává i káva, módní doplňky, hodinky nebo oblečení. A také mobily, čímž se dostáváme k jádru naší novinky. Je to právě syn Ferruccia Lamborghini, Tonino, který navrhl nový mobilní telefon 88 Tauri. Ten se může pochlubit prvotřídním provedením, operačním systémem Android a štítkem s cenou 6 tisíc dolarů.


Telefon má pětipalcový displej s rozlišením 1920x1080 pixelů, čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 s taktem 2,3 GHz, 3 GB paměti a 32 GB volného místa na fotky, videa i aplikace. Tím hlavním je ale vzhled, který kombinuje kov i kůži, a pocit exkluzivity – mobilních telefonů bude k dispozici pouze 1947 kusů. Ani o jeden víc.

Magazín Applikace s mobilními rekordy stahujte zde!

88 Tauri však není ani z daleka nejdražším sériově vyráběným telefonem na světě. Tím je Ulysse Nardin Chairman (jednotlivé verze stojí 15 až 50 tisíc dolarů), o kterém píšeme i v novém čísle magazínu Applikace! Pokud chcete zjistit tohle i další zajímavé mobilní rekordy, vyrazte do prodejen T-Mobile, případně si stáhněte časopis v elektronické verzi do mobilu či tabletu.

Čtěte také

KFO je dron složený z krabičky od kuřecích křidýlek z KFC

KFO je dron složený z krabičky od kuřecích křidýlek z KFC

Vychytávka Právě teď

„Jsou křidýlka a křidýlka. Jedny slouží létání, na druhých si pochutnáte.“ Tahle logika vedla k vynálezu speciální...

Sony a Nike spojily síly. Výsledek? Kecky PlayStation!

Sony a Nike spojily síly. Výsledek? Kecky PlayStation!

Různé Před hodinou

Napadají nás dva důvody, proč jste si rozkliknuli tento článek. Buďto chcete vědět víc – cenu, dostupnost, detaily – anebo si...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail