Instagram má 300 milionů aktivních uživatelů. Jste mezi nimi?

Instagram má 300 milionů aktivních uživatelů. Jste mezi nimi?

Včera

Pravidelně píšeme o Instagramu jako populární sociální síti a fotografické aplikaci zároveň. Možná bychom měli populární zaměnit za něco trochu jiného. Třeba za to, že aplikaci aktivně používá 300 milionů uživatelů (70 % mimo USA). Nejde tedy o ty z vás, co jste si ze zvědavosti založili účet, ale pak jste přišli na to, že tam nemáte co dávat.

Pět profilů na Instagramu, které musíte vidět!

Za jeden den se na Instagram nasdílí na 70 milionů fotek a uživatelé rozdají přes 2,5 miliardy lajků. Za celou dobu od vypuštění aplikace v roce 2010, disponuje Instagram 30 miliardami fotografií. Samozřejmě, všechny mají mizerné rozlišení a jsou z velké části znehodnocené barevnými filtry, díky nimž vypadají jako ze 70. Let minulého století.

Žertujeme, právě retro filtry a jednoduchost jejich implementace stojí za úspěchem Instagramu. Stejně jako čtvercový formát fotek. Zdánlivé nedokonalosti a omezení se přeměnily ve výhodu a fotografickou výzvu. S 300 miliony uživateli tak Instagram trumfuje i sociální síť Twitter. Jenom připomeneme, že Facebook Instagram koupil za 3 miliardy dolarů.

Instagram je k dispozici zdarma na Android, iOS i Windows Phone.

Aplikaci Instagram stahujte zde!

Čtěte také

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

Vychytávka Před 19 hodinami

Dobrá otázka! Už jsme tu měli jeden chytrý fidget spinner, který využívá Bluetooth a mobilní aplikace k zaznamenávání triků....

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Hra Včera

Geniální stealth akce Hideo Kodžimi se celkem nečekaně objevila v nabídce Obchodu Play. Nejde o žádnou doprovodnou aplikaci nebo fake,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail