Zkroťte tablet s novou aplikací od T-Mobile!

Zkroťte tablet s novou aplikací od T-Mobile!

11. 12. 2014

Chcete sobě tablet, ale bojíte se, že jej nebudete umět ovládat? A co když jej chcete koupit svým blízkým, ale trápí vás to samé? Už se bát nemusíte! T-Mobile pro vás totiž připravil novou aplikaci Snadněji, která ovládání tabletu usnadní každému uživateli. 
 
Co hlavního aplikace nabízí? Po nainstalování se vám zobrazí jednoduchý průvodce, v rámci kterého si nastavíte zástupce pro své oblíbené aplikace, kontakty a internetové stránky. Po dokončení průvodce se vám tito zástupci budou zobrazovat na úvodní obrazovce vašeho tabletu. Na domovské stránce dále najdete přesný čas, datum, aktuální stav počasí i to, kdo má dnes zrovna svátek. Velmi příjemná je i další část úvodní obrazovky, která vám zobrazuje náhledy fotografií z vaší sbírky. 

Chcete výhodně tablet? A co internet? Tak klikněte sem!

V záhlaví aplikace najdete informaci o aktuálním stavu baterie, o připojení k internetu, ovládání hlasitosti či jasu na displeji. Poslední položkou jednoduchého menu je pak nastavení, kde si můžete upravit své zástupce i tapetu na ploše. Zkušení uživatelé zde najdou také přístup do systémového nastavení tabletu.
 
Snadněji je tak ideálním odrazovým můstkem do světa mobilních zařízení pro každého, kdo se jim zatím vyhýbal. Aplikace funguje na tabletech s Androidem 4.0 a vyšším. Apku můžete používat na výšku i na šírku bez ohledu na velikost vašeho displeje. 
 
A to nejlepší nakonec - Snadněji je k dispozici zdarma a pro všechny. 

Snadněji stahujte zde!

Čtěte také

Aplikace Gyroscope zvládne sledovat spánek, aktivitu i produktivitu

Aplikace Gyroscope zvládne sledovat spánek, aktivitu i produktivitu

Aplikace Včera

Gyroskop je zařízení, díky kterému naše telefony dokážou rozpoznat polohu přístroje. Gyroscope je název aplikace, která dokáže...

Bunda se zabudovanou powerbankou zahřeje a nabije mobil

Bunda se zabudovanou powerbankou zahřeje a nabije mobil

Vychytávka 19. 10. 2017

Pár chytrých kousků oblečení už jsme v Applikacích měli, ale že bychom na ulicích zrovna potkávali lidi v chytrých bundách a...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail