Zkroťte tablet s novou aplikací od T-Mobile!

Zkroťte tablet s novou aplikací od T-Mobile!

11. 12. 2014

Chcete sobě tablet, ale bojíte se, že jej nebudete umět ovládat? A co když jej chcete koupit svým blízkým, ale trápí vás to samé? Už se bát nemusíte! T-Mobile pro vás totiž připravil novou aplikaci Snadněji, která ovládání tabletu usnadní každému uživateli. 
 
Co hlavního aplikace nabízí? Po nainstalování se vám zobrazí jednoduchý průvodce, v rámci kterého si nastavíte zástupce pro své oblíbené aplikace, kontakty a internetové stránky. Po dokončení průvodce se vám tito zástupci budou zobrazovat na úvodní obrazovce vašeho tabletu. Na domovské stránce dále najdete přesný čas, datum, aktuální stav počasí i to, kdo má dnes zrovna svátek. Velmi příjemná je i další část úvodní obrazovky, která vám zobrazuje náhledy fotografií z vaší sbírky. 

Chcete výhodně tablet? A co internet? Tak klikněte sem!

V záhlaví aplikace najdete informaci o aktuálním stavu baterie, o připojení k internetu, ovládání hlasitosti či jasu na displeji. Poslední položkou jednoduchého menu je pak nastavení, kde si můžete upravit své zástupce i tapetu na ploše. Zkušení uživatelé zde najdou také přístup do systémového nastavení tabletu.
 
Snadněji je tak ideálním odrazovým můstkem do světa mobilních zařízení pro každého, kdo se jim zatím vyhýbal. Aplikace funguje na tabletech s Androidem 4.0 a vyšším. Apku můžete používat na výšku i na šírku bez ohledu na velikost vašeho displeje. 
 
A to nejlepší nakonec - Snadněji je k dispozici zdarma a pro všechny. 

Snadněji stahujte zde!

Čtěte také

Applikace jsou zpátky! V prvním díle se věnujeme olympiádě

Applikace jsou zpátky! V prvním díle se věnujeme olympiádě

Různé 16. 2. 2018

První díl nové řady Applikací připadnul na začátek února. Téma je tedy jasné: olympiáda. Otestovali jsme dvě olympijské aplikace. Obě...

Stačí poslat esemeskou jedno písmeno a iPhone se restartuje

Stačí poslat esemeskou jedno písmeno a iPhone se restartuje

Různé 16. 2. 2018

Sotva Apple opravil chybu chaiOS, kdy se iPhone zaseknul po obdržení odkazu na jeden konkrétní web, a už je tu další. Tentokrát dělá...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail