Jsou solární panely šik? Telefon vám nabije bunda nebo brašna!

Jsou solární panely šik? Telefon vám nabije bunda nebo brašna!

7. 12. 2014

Když jsme na berlínské výstavě IFA přecházely mezi pavilony, narazili jsme na různé technologické obskurnosti. A jednou z nich byla i brašna Sunnybag se solárními panely, která managerům při chůzi může nabít telefon. Ačkoliv se výrobci snažili, aby taška nevypadala úplně hnusně, pořád byli omezeni tím, že musíte na světlo vystavit velké panely.

Ale možná jenom nerozumíme módě a novým trendům… Jak jinak si vysvětlit, že solární panely přišívá na bundy i renomovaná značka Tommy Hilfiger? Ta představila dva kousky do vašeho šatníku – jednu bundu pro dámy a jednu pro pány. Dámy mají solární panely ve dvou řadách na zádech, pánové mají jednu řadu nataženou přes lopatky.


Panely napájí baterku zabudovanou v přední kapse. Ta by měla být při plné kapacitě schopná nabít dva telefony – ostatně, baterka má také dva USB porty, takže může nabíjet dva telefony zároveň. Za jak dlouho se ale baterka jako taková nabije, to se zatím neví. Co je ale jasné, je cena jedné takové bundy – vyjde vás na 600 dolarů.

Solární brašny Sunnybag pak stojí mezi 200 a 400 Eury. A pokud žijete trochu aktivnější život, k dispozici je i klasický batoh nebo pouzdra na notebook.

Zdroj: vlastní, DigitalTrends.com, Sunnybag.at

Čtěte také

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Různé 15. 11. 2017

Pokud sledujete pravidelně Applikace, určitě vám neunikl díl věnovaný závodním dronům. Aleš s Veronikou se zúčastnili českých...

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikace 14. 11. 2017

O aplikačním skeneru od Adobe už jsme psali. Zaujal nás především funkcí rozpoznání textu v naskenovaných obrázcích a dokumentech,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail