Jsou solární panely šik? Telefon vám nabije bunda nebo brašna!

Jsou solární panely šik? Telefon vám nabije bunda nebo brašna!

7. 12. 2014

Když jsme na berlínské výstavě IFA přecházely mezi pavilony, narazili jsme na různé technologické obskurnosti. A jednou z nich byla i brašna Sunnybag se solárními panely, která managerům při chůzi může nabít telefon. Ačkoliv se výrobci snažili, aby taška nevypadala úplně hnusně, pořád byli omezeni tím, že musíte na světlo vystavit velké panely.

Ale možná jenom nerozumíme módě a novým trendům… Jak jinak si vysvětlit, že solární panely přišívá na bundy i renomovaná značka Tommy Hilfiger? Ta představila dva kousky do vašeho šatníku – jednu bundu pro dámy a jednu pro pány. Dámy mají solární panely ve dvou řadách na zádech, pánové mají jednu řadu nataženou přes lopatky.


Panely napájí baterku zabudovanou v přední kapse. Ta by měla být při plné kapacitě schopná nabít dva telefony – ostatně, baterka má také dva USB porty, takže může nabíjet dva telefony zároveň. Za jak dlouho se ale baterka jako taková nabije, to se zatím neví. Co je ale jasné, je cena jedné takové bundy – vyjde vás na 600 dolarů.

Solární brašny Sunnybag pak stojí mezi 200 a 400 Eury. A pokud žijete trochu aktivnější život, k dispozici je i klasický batoh nebo pouzdra na notebook.

Zdroj: vlastní, DigitalTrends.com, Sunnybag.at

Čtěte také

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

Aplikace Před 3 hodinami

Nová verze iOS představila systém ARkit pro (poměrně) přesné zobrazování virtuálních objektů v prostoru a hned se vyrojila spousta...

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Vychytávka Před 22 hodinami

Každý někoho takového známe. Kamarád nebo kamarádka s hlavou neustále zabořenou do mobilu. A svapuje, svajpuje… Seznamka Tinder...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail