Podívejte se na Strážce galaxie za 4 Kč. Tohle a další slevy na Google Play!

Podívejte se na Strážce galaxie za 4 Kč. Tohle a další slevy na Google Play!

6. 12. 2014

Pokud chcete začít s legálním sledováním filmů na TV, tabletu či mobilu, mohou vám v tom pomoci Filmy Google. Přes obchod Play už si totiž nekoupíte jenom aplikace nebo knížky. Kromě hudby totiž nabízí i filmy. Jejich pořízení se liší podle studia i pravidel, nicméně v nabídce Disney najdete filmy doopravdy za hubičku. Strážci galaxie nebo Zloba, dvě novinky, které kina opustily teprve nedávno, si můžete půjčit za 4 koruny. A za nějakých 17 korun si je koupíte napořád.

Celé to má ale dva háčky. Možná tři, pokud vezmeme v potaz i teorii, že se při zadávání produktů do katalogu někdo uklikl a popletl si Kč a Eura… Každopádně, většina filmů s touto výhodnou cenou nemá české titulky – to za prvé. No a za druhé, představa Googlu o HD videu je trochu někde jinde. Za své peníze (a to nejen za 17 korun, ale i třeba za stovku) dostanete filmy v maximálním rozlišení 480p (na PC, na tabletech a mobilech by mělo být rozlišení vyšší, ale výsledek stejně není moc přesvědčivý).

Nabídka filmů od Disney čítá pár tuctů kusů. Od aktuálních novinek až po staré kousky. Filmoví fajnšmekři tam mnoho kvality nenajdou, ale o tom si rozhodněte sami – filmy jsou k zakoupení zde!

Zdroj: František Fuka

Čtěte také

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

Aplikace Před 3 hodinami

Nová verze iOS představila systém ARkit pro (poměrně) přesné zobrazování virtuálních objektů v prostoru a hned se vyrojila spousta...

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Vychytávka Před 22 hodinami

Každý někoho takového známe. Kamarád nebo kamarádka s hlavou neustále zabořenou do mobilu. A svapuje, svajpuje… Seznamka Tinder...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail