Peggle Blast je výborná hra, pokud váš mozek odpočívá po pátečním tahu

Peggle Blast je výborná hra, pokud váš mozek odpočívá po pátečním tahu

6. 12. 2014

Peggle je mobilní klasika od společnosti Popcap. Tu už nějakou chvíli vlastní videoherní gigant Electronic Arts, což znamená jediné – vyšla nová verze hry s názvem Peggle Blast. V ní se podíváte do magického světa, který obývá jednorožec Bjorn a pár dalších zvířatek (včetně Bjornova zlého bratra). Každopádně, hratelnost je neuvěřitelně jednoduchá a o to víc návyková. Svým kanónem vystřelujete na hrací plochu kuličky, které ničí v podstatě vše, do čeho narazí. Vaším cílem je vždy zničit kuličky a další prvky jedné barvy, případně musíte zlikvidovat políčka tak, aby duhové koule propadly hrací plochou úplně dolů. Úrovní je celé řada a postupně přibývají další herní mechanizmy. Hratelnost se ale omezuje jen na namíření kanónu a výstřel. Pak se děje vůle boží a právě sledování kuličky, která putuje po displeji a odráží se od překážek, je svým způsobem relaxační.

Prostě a dobře, na Peggle Blast se hrozně dobře kouká a je to přesně ten typ zábavy, která nebude příliš namáhat váš mozek (hlavně když bojuje s kocovinou po páteční oslavě). Problém Peggle Blast je, že jde o freemium titul. To znamená, že je hra zdarma, ale později po vás začne peníze vyžadovat. Vysoká skóre, která byla v prvním světě na denním pořádku, postupně zmizí a hra vás začne nenápadně tlačit do nakoupení různých zlepšováků. Stejně tak začnete úrovně opakovat, protože se vám nebude dařit plnit dané úkoly. A to zase přináší nutnost čekání, než se vám nabijí životy. V tomhle ohledu Electronic Arts tlačí na pilu možná až příliš, ale pořád můžete hrát, aniž byste do hry investovali byť jedinou korunu. Peggle Blast je k dispozici na Android a iOS.

Peggle Blast stahujte zde!

Čtěte také

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra Včera

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Aplikace Včera

Chytrý asistent uvnitř aplikace Fotky Google se naučil nový trik. Vyhledávání „psa“ nebo „kočky“ na fotkách už umí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail