Hra Gravity Run vás k sobě přitáhne nejen silou přitažlivosti

Hra Gravity Run vás k sobě přitáhne nejen silou přitažlivosti

29. 11. 2014

Gravity Run je jednou z těch jednoduchých hříček na mobilní telefony. Ovládá se jenom tapováním na displej a cíl je jeden jediný – udělat co nejvyšší počet bodů. K dispozici máte kostku, kterou dotykem na levou či pravou stranu displeje vystřelíte daným směrem. Jenže do cesty se jí staví překážky. Statické i pohyblivé. Nemluvě o dalších kostkách, které mají různé vlastnosti. Červená vás odpálí zpět, fialová se rozpadne na několik dalších menších… A jako by to nestačilo, kamera se neúprosně sune nahoru a pokud zaváháte, vaše kostka zmizí pod spodní hranou displeje a je konec. Celé je to velmi jednoduché a také to probíhá velmi rychle.

Okamžiky napětí se střídají s naštvaností a tak to jde stále dokola. To když jedete úroveň znovu. Jednotlivé pokusy o vyšší skóre trvají pár vteřin, ale u hry můžete vydržet mnohem déle, jak se marně snažíte překonat svůj poslední rekord. Gravity Run bychom mohli vytknout, že nenabízí trochu víc. Dokázali bychom si představit, že hra bude rozsekaná do jednotlivých úrovní a my si budeme moci říci „jo, mám hotovo“. Stejně tak by se mohly ve hře objevit žebříčky, v rámci kterých byste bojovali s přáteli nebo celým světem. Tohle ale snad přijde. Teď je Gravity Run jenom další zábavná jednohubka, kterou si zkrátíte chvíli v čekárně, než vám zubař rozvrtá sedmičku vlevo nahoře.

Gravity Run pro Android stahujte zdarma zde!

Čtěte také

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Aplikace Včera

Internetový prohlížeč, který se na počítačích používá téměř výhradně k tomu, abyste si přes něj stáhli internetový...

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail