Duolingo pro učení jazyků hrou bude brzy umět i česky!

Duolingo pro učení jazyků hrou bude brzy umět i česky!

17. 11. 2014

Tohle samozřejmě čeština není. Na té se teprve pracuje!

Duolingo je jednou z těch aplikací, na které nedáme dopustit, a určitě jej jednou uvedeme do naší síně slávy. A kdy to bude? Možná dost brzy, jelikož jedinou nevýhodou aplikace bylo to, že nepodporuje češtinu. Právě na tom se ale aktuálně pracuje. A pokud umíte dobře česky i anglicky, můžete se na tom podílet! Na webových stránkách incubator.duolingo.com se můžete přihlásit do testování betaverze českého jazyka.

Vy vůbec nevíte, co to Duolingo je? Jedná se o aplikaci na učení jazyků, přičemž veškeré biflování slovíček a gramatiky probíhá nenásilnou formou. Pomocí neustálého opakování jednotlivých výrazů se vám dostává do hlavy jejich význam, výslovnost i použití ve větách. A celý váš postup v rámci aplikace je zaznamenán gamifikačními prvky – sbíráte body a odznáčky a bojujete v žebříčcích se svými přáteli. Ostatně, aplikaci si můžete vyzkoušet!

Momentálně je Duolingo zdarma ke stažení na Android a iOS a to v devíti různých jazycích. Pokud umíte španělsky, můžete se naučit francouzsky, pokud italsky, můžete zkusit dánštinu, případně vám jako odrazový můstek poslouží angličtina… A pokud neumíte ani jednu z podporovaných řečí, tak vyčkejte, čeština je na cestě!

Duolingo stahujte zde!

Zdroj: e-mail od Jirky Vyplašila

Čtěte také

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Aplikace Včera

Internetový prohlížeč, který se na počítačích používá téměř výhradně k tomu, abyste si přes něj stáhli internetový...

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail