Duolingo pro učení jazyků hrou bude brzy umět i česky!

Duolingo pro učení jazyků hrou bude brzy umět i česky!

Před 9 hodinami

Tohle samozřejmě čeština není. Na té se teprve pracuje!

Duolingo je jednou z těch aplikací, na které nedáme dopustit, a určitě jej jednou uvedeme do naší síně slávy. A kdy to bude? Možná dost brzy, jelikož jedinou nevýhodou aplikace bylo to, že nepodporuje češtinu. Právě na tom se ale aktuálně pracuje. A pokud umíte dobře česky i anglicky, můžete se na tom podílet! Na webových stránkách incubator.duolingo.com se můžete přihlásit do testování betaverze českého jazyka.

Vy vůbec nevíte, co to Duolingo je? Jedná se o aplikaci na učení jazyků, přičemž veškeré biflování slovíček a gramatiky probíhá nenásilnou formou. Pomocí neustálého opakování jednotlivých výrazů se vám dostává do hlavy jejich význam, výslovnost i použití ve větách. A celý váš postup v rámci aplikace je zaznamenán gamifikačními prvky – sbíráte body a odznáčky a bojujete v žebříčcích se svými přáteli. Ostatně, aplikaci si můžete vyzkoušet!

Momentálně je Duolingo zdarma ke stažení na Android a iOS a to v devíti různých jazycích. Pokud umíte španělsky, můžete se naučit francouzsky, pokud italsky, můžete zkusit dánštinu, případně vám jako odrazový můstek poslouží angličtina… A pokud neumíte ani jednu z podporovaných řečí, tak vyčkejte, čeština je na cestě!

Duolingo stahujte zde!

Zdroj: e-mail od Jirky Vyplašila

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Před 8 hodinami

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Před 9 hodinami

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail