Sync přehrává hudbu na více zařízeních najednou

Sync přehrává hudbu na více zařízeních najednou

1. 2. 2014

Sync je aplikace, díky které můžete přehrávat hudbu na několika zařízeních zároveň. A nejde jenom o mobilní telefony a tablety (od Apple, pro Android nebo Windows Phone ještě aplikace nevyšla), ale i speciální repráčky Boombot Rex.

Můžete si vybrat, zda si vytvoříte vlastní mix skladeb, nebo jestli se připojíte k mixu některého z dostupných DJů. Díky streamování hudby z internetu tak mohou všichni poslouchat stejnou hudbu ve stejný čas. Nemůžete však používat vlastní MP3, ale skladby, které nabízí služba SoundCloud.

Dalším posunem, jak hudbu poslouchat, jsou již zmiňované reproduktory Boombot. Ty disponují nejen zajímavých designem, několika styly, ale hlavně možností připnout je na kus oděvu.  Repráček navíc i něco vydrží. Je vodotěsný a klidně vám může spadnout do bahna.

Stejně jako všechny podobně originální nápady, i aplikace a repráček našli zastánce na crowdfundingové službě Kickstarter. Na vývoj appky dobrovolníci přispěli 17 tisíc dolarů, o repráček pak byl zájem mnohem větší – místo požadovaných 27 tisíc dolarů výrobci vybrali téměř 130 tisíc dolarů.

Pokud chcete o Kickstarteru vědět více, sežeňte si druhé číslo magazínu Applikace!

Čtěte také

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Aplikace 16. 10. 2017

Chytrý asistent uvnitř aplikace Fotky Google se naučil nový trik. Vyhledávání „psa“ nebo „kočky“ na fotkách už umí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail