Populární hříčka Two Dots konečně dorazila na Android!

Populární hříčka Two Dots konečně dorazila na Android!

Včera

Logická hříčka Dots je s naším pořadem svým způsobem spojená. Nejenže patřila mezi pár prvních her, které jsme v pořadu ukázali, ale vlastně stála i u myšlenky pořad o aplikacích a mobilních hrách dělat. A navíc se setkala i u našich diváků s velkým ohlasem.

Není se čemu divit, geniálně jednoduchý koncept spojování teček dokáže pochopit každý, ale ovládnout všechny herní mechanizmy, myslet tahy dopředu a správně využívat powerupy, to chtělo prostě mistra. Přitom hra byla původně vyvinuta jenom jako demonstrace možností dotykového ovládání v rámci iOS.

Před několika měsíci pak vyšlo pokračování, nicméně Androidisti si museli ještě chvíli počkat. Pokračování s názvem Two Dots pak celý herní koncept posouvá ještě dál. Základ, tedy spojování teček prstem, je pořád stejný. Nicméně, některé tečky na herní ploše jsou třeba zamrzlé a vy je nejdřív musíte z ledu vysekat.

Tečky si navíc nechaly narůst vlasy a kníra a získaly osobnost. Společně pak cestují světem a vy jim musíte pomoci, aby se dostaly dál. Two Dots jsou stále zdarma, ale pracují s mikrotransakcemi. Hra je nyní k dispozici na Android a iOS.

Hru Two Dots stahujte zde!

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Včera

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Včera

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail