Runtastic představil svůj chytrý budík Sleep Better

Runtastic představil svůj chytrý budík Sleep Better

10. 11. 2014

Máte problém se spaním, potažmo s brzkým ranním vstáváním? Máme pro vás novou aplikaci. Ačkoliv je na trhu s chytrými budíky docela plno, svůj podíl se snaží získat společnost Runtastic. Tu můžete znát například díky stejnojmennému sportovnímu trackeru (a i vlastním chytrým náramkem).

Jejich nová aplikace Sleep Better pak disponuje vším, co byste našli u konkurence. Telefon s aplikací si umístíte na matraci pod prostěradlo a mobil pak sleduje, jak moc se v posteli převalujete. Záznamy zanáší do grafu, takže vidíte, jak kvalitní spánek máte, a na stejném základě také ráno aplikace najde nejvhodnější okamžik, kdy vás vzbudit (kdy jste nejvíc aktivní a máte nejslabší spánek).

Nechybí ani možnost ohodnocení kvality spánku či zapisování poznámek, to když se vám zdálo něco doopravdy zajímavého. V rámci Sleep Better pak můžete ke svému spánku dodatečně doplnit i další zajímavosti – například množství alkoholu či kávy, které jste před spaním vypili. Kofein i ethanol totiž mají na kvalitu spánku špatný vliv. Podobně důležitou roli hraje i stres.

Sleep Better je zdarma pro Android a iOS a nabízí všechno, co ostatní chytré budíky. Přidaná hodnota ale není taková, abyste aplikaci museli hned instalovat. Hlavně pokud už nějaký chytrý budík používáte. My nedáme dopustit na Warmly – aplikace sice nesleduje vůbec nic, ale ráno nás budí příjemnými ruchy, které se navíc odvíjejí od toho, jaké je venku počasí.

Sleep Better stahujte zde!

Čtěte také

Soutěž o Xbox One stále běží. Máte poslední šanci na výhru!

Soutěž o Xbox One stále běží. Máte poslední šanci na výhru!

Různé 15. 1. 2018

V lednu sice Applikace nevysíláme, ale to neznamená, že se nebude soutěžit. Na našem webu se momentálně hraje o konzoli Xbox One, kterou...

Sex v 21. století: nejdřív souhlas přes apku, až pak styk

Sex v 21. století: nejdřív souhlas přes apku, až pak styk

Aplikace 14. 1. 2018

Představte si typické rande. Byli jste na večeři, bylo vám spolu dobře, ale už je pozdě – je čas jít domů Nabídnete se, že ji...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail