Runtastic představil svůj chytrý budík Sleep Better

Runtastic představil svůj chytrý budík Sleep Better

10. 11. 2014

Máte problém se spaním, potažmo s brzkým ranním vstáváním? Máme pro vás novou aplikaci. Ačkoliv je na trhu s chytrými budíky docela plno, svůj podíl se snaží získat společnost Runtastic. Tu můžete znát například díky stejnojmennému sportovnímu trackeru (a i vlastním chytrým náramkem).

Jejich nová aplikace Sleep Better pak disponuje vším, co byste našli u konkurence. Telefon s aplikací si umístíte na matraci pod prostěradlo a mobil pak sleduje, jak moc se v posteli převalujete. Záznamy zanáší do grafu, takže vidíte, jak kvalitní spánek máte, a na stejném základě také ráno aplikace najde nejvhodnější okamžik, kdy vás vzbudit (kdy jste nejvíc aktivní a máte nejslabší spánek).

Nechybí ani možnost ohodnocení kvality spánku či zapisování poznámek, to když se vám zdálo něco doopravdy zajímavého. V rámci Sleep Better pak můžete ke svému spánku dodatečně doplnit i další zajímavosti – například množství alkoholu či kávy, které jste před spaním vypili. Kofein i ethanol totiž mají na kvalitu spánku špatný vliv. Podobně důležitou roli hraje i stres.

Sleep Better je zdarma pro Android a iOS a nabízí všechno, co ostatní chytré budíky. Přidaná hodnota ale není taková, abyste aplikaci museli hned instalovat. Hlavně pokud už nějaký chytrý budík používáte. My nedáme dopustit na Warmly – aplikace sice nesleduje vůbec nic, ale ráno nás budí příjemnými ruchy, které se navíc odvíjejí od toho, jaké je venku počasí.

Sleep Better stahujte zde!

Čtěte také

Jedna z nejsmysluplnějších aplikací Be My Eyes je ke stažení už i na Androidu

Jedna z nejsmysluplnějších aplikací Be My Eyes je ke stažení už i na Androidu

Aplikace Před 12 hodinami

Be My Eyes je název jedné z nejsmysluplnějších aplikací na stórech a to přitom vypadá, že skoro nic neumí. Uvnitř najdete jen nastavení a...

V dnešních Applikacích se podíváme na ty nejdivnější apky a zasoutěžíme si o mobil

V dnešních Applikacích se podíváme na ty nejdivnější apky a zasoutěžíme si o mobil

Různé Před 23 hodinami

Téma dnešního dílu se dost špatně vysvětluje… Na Google Play a App Store je ke stažení spousta her, praktických aplikacích, ale...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail