Runtastic představil svůj chytrý budík Sleep Better

Runtastic představil svůj chytrý budík Sleep Better

Včera

Máte problém se spaním, potažmo s brzkým ranním vstáváním? Máme pro vás novou aplikaci. Ačkoliv je na trhu s chytrými budíky docela plno, svůj podíl se snaží získat společnost Runtastic. Tu můžete znát například díky stejnojmennému sportovnímu trackeru (a i vlastním chytrým náramkem).

Jejich nová aplikace Sleep Better pak disponuje vším, co byste našli u konkurence. Telefon s aplikací si umístíte na matraci pod prostěradlo a mobil pak sleduje, jak moc se v posteli převalujete. Záznamy zanáší do grafu, takže vidíte, jak kvalitní spánek máte, a na stejném základě také ráno aplikace najde nejvhodnější okamžik, kdy vás vzbudit (kdy jste nejvíc aktivní a máte nejslabší spánek).

Nechybí ani možnost ohodnocení kvality spánku či zapisování poznámek, to když se vám zdálo něco doopravdy zajímavého. V rámci Sleep Better pak můžete ke svému spánku dodatečně doplnit i další zajímavosti – například množství alkoholu či kávy, které jste před spaním vypili. Kofein i ethanol totiž mají na kvalitu spánku špatný vliv. Podobně důležitou roli hraje i stres.

Sleep Better je zdarma pro Android a iOS a nabízí všechno, co ostatní chytré budíky. Přidaná hodnota ale není taková, abyste aplikaci museli hned instalovat. Hlavně pokud už nějaký chytrý budík používáte. My nedáme dopustit na Warmly – aplikace sice nesleduje vůbec nic, ale ráno nás budí příjemnými ruchy, které se navíc odvíjejí od toho, jaké je venku počasí.

Sleep Better stahujte zde!

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Včera

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Včera

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail