Do kin přilétá ambiciózní sci-fi Interstellar. Zahrajte si hru podle filmu!

Do kin přilétá ambiciózní sci-fi Interstellar. Zahrajte si hru podle filmu!

6. 11. 2014

V Interstellar proletíme černou dírou.
 

Na co režisér Christopher Nolan sáhl, to se mu povedlo. Jeho filmy chválí kritici, diváci i producenti, kterým vydělávají stovky milionů dolarů. Ostatně, ve filmografii najdeme Memento, Dokonalý trik, Temného rytíře nebo Počátek. Nejnovější Interstellar, který dnes přichází do českých kin, je tak bez debat jednou z nejočekávanějších filmových premiér letošního roku. Že se na plátně bude dít něco velkého, to upoutávky slibují téměř rok.


Sesbírat podstatné informace, pokud možno nenabourat a proletět černou dírou - to je Interstellar.
 

Interstellar bude vyprávět příběh vědce a astronauta Coopera, jenž se musí vydat do hlubin vesmíru, aby našel nový domov pro lidstvo. Jak ostatně napovídá jedna citace z filmu, „lidé se narodili na Zemi, ale nikdy tady neměli umřít.“ Chceme se vyhnout jakýmkoliv podrobnostem či vyzrazením, ostatně i my sami se chceme nechat překvapit až v kině, proto se o ději rozepisovat více nebudeme. Faktem ale je, že společně s filmem vyšla i mobilní hra Interstellar.


V ní se stanete pilotem vesmírného plavidla, jež má za úkol prozkoumávat solární systémy, sbírat informace o planetách a prolétat černými dírami... Aplikace navíc slibuje realistickou fyziku, kdy musíte počítat s gravitací vesmírných těles, případně je využívat ke gravitačnímu zrychlení. Ostatně i palivo a solární energie ubývá s každým zbytečným manévrem. Za nasbírané body pak můžete svojí loď vylepšovat – rozšiřovat palivové nádrže, zlepšovat predikci letové dráhy apod.
 

Planetární systémy si můžete vytvořit i svoje vlastní. Případně prozkoumáte ty, co vytvořili ostatní hráči.


A to je jenom půlka zábavy. V rámci hry totiž můžete tvořit vlastní solární systémy. Hvězdy, které obíhají planety, jež zase obíhají měsíce... Možnosti úprav jsou velmi pestré a žádná další soustava nebude vypadat stejně jako ta předchozí. A právě tenhle váš výtvor pak mohou prozkoumávat ostatní hráči, stejně jako vy můžete prolétat jejich výtvory. Interstellar je k dispozici zcela zdarma a to na Androidu a iOS, případně si jí můžete užít ve svém prohlížečí.

Interstellar najdete zde!

Čtěte také

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

Vychytávka Včera

Na podzim dorazil do prodeje nový flagship mobil od čínského Huawei. Na telefon se na internetu strhla samá chvála, nicméně je důležité...

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Různé 12. 12. 2017

Google aktualizoval statistiky distribuce systému Android. Data vycházejí z návštěv obchodu Google Play za posledních sedm dní. Na...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail